Aktualnie czytasz:
Pijany 19-latek uderza w drzewo z pasażerem. Brak uprawnień, ubezpieczenia i… kasków
0

19-latek miał blisko 2 promile alkoholu we krwi. 20-letni pasażer 1,5 promila. Kierujący motocyklem stracił panowanie na pojazdem i uderzył w drzewo. Obydwaj nie posiadali kasków, zostali przetransportowali do szpitala.

KWP z Lublina informuje o zdarzeniu drogowym do którego doszło w ubiegłą sobotę w gminie Serokompla. Jadący motocyklem marki Yamaha 19-latek stracił panowanie nad pojazdem w okolicy wsi Krzówka. Uderzył w drzewo. Wraz z 20-letnim pasażerem zostali przetransportowani do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Obydwaj, kierowca i pasażer, byli pijani. U kierowcy stwierdzono ponad 2 promile alkoholu we krwi. Obydwaj nie posiadali także kasków. 19-latek nie miał uprawień do poruszania się pojazdem, a sam motocykl był niezarejestrowany i nieubezpieczony.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Policjanci na miejscu ustalili, że niezarejestrowanym i nieubezpieczonym motocyklem marki Yamaha jechali dwaj mieszkańcy gminy Serokomla. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że jadący z bardzo dużą prędkością motocykl zjechał z jezdni na pobocze i po kilkuset metrach uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że zbiornik paliwa, siedzisko i inne części motocykla rozrzucone były w promieniu kilkunastu metrów. Jadący motocyklem 19 i 20-latek z gminy Serokomla doznali poważnych obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Obecnie policja prowadzi działania wyjaśniające szczegóły zdarzenia. Funkcjonariusze będą ustalać także, kto udostępnił motocykl nastolatkowi.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Źródło: KWP Lublin, lublin112.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
12%
Interesujące
15%
heh...
15%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
5%