Aktualnie czytasz:
Pijany 19-latek uderza w drzewo z pasażerem. Brak uprawnień, ubezpieczenia i… kasków
0

19-latek miał blisko 2 promile alkoholu we krwi. 20-letni pasażer 1,5 promila. Kierujący motocyklem stracił panowanie na pojazdem i uderzył w drzewo. Obydwaj nie posiadali kasków, zostali przetransportowali do szpitala.

KWP z Lublina informuje o zdarzeniu drogowym do którego doszło w ubiegłą sobotę w gminie Serokompla. Jadący motocyklem marki Yamaha 19-latek stracił panowanie nad pojazdem w okolicy wsi Krzówka. Uderzył w drzewo. Wraz z 20-letnim pasażerem zostali przetransportowani do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Obydwaj, kierowca i pasażer, byli pijani. U kierowcy stwierdzono ponad 2 promile alkoholu we krwi. Obydwaj nie posiadali także kasków. 19-latek nie miał uprawień do poruszania się pojazdem, a sam motocykl był niezarejestrowany i nieubezpieczony.

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Policjanci na miejscu ustalili, że niezarejestrowanym i nieubezpieczonym motocyklem marki Yamaha jechali dwaj mieszkańcy gminy Serokomla. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że jadący z bardzo dużą prędkością motocykl zjechał z jezdni na pobocze i po kilkuset metrach uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że zbiornik paliwa, siedzisko i inne części motocykla rozrzucone były w promieniu kilkunastu metrów. Jadący motocyklem 19 i 20-latek z gminy Serokomla doznali poważnych obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Obecnie policja prowadzi działania wyjaśniające szczegóły zdarzenia. Funkcjonariusze będą ustalać także, kto udostępnił motocykl nastolatkowi.

Źródło: KWP Lublin, lublin112.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
12%
Interesujące
15%
heh...
15%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
5%