Aktualnie czytasz:
Patrz w lusterka swojego motocykla. Nawet stojąc
8
 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Przepisy jasno stanowią. Kierowca przed otwarciem drzwi ma obowiązek zachować szczególną ostrożność. Zasada ta obowiązuje zwłaszcza podczas stania w korku, jak można zobaczyć na filmie jednak nie wszyscy o tym pamiętają.

Zaskakującym jest, że taki błąd popełnia taksówkarz, reprezentant jednej z najbardziej doświadczonych drogowo grup kierowców w naszych miastach. Patrzenie w lusterko w momencie dotykania wewnętrznej klamki drzwi powinno się posiadać jako odruch bezwarunkowy. Taki sam jak wciskanie sprzęgła podczas zmiany biegów. Szczęściem w nieszczęściu jest mała prędkość motocyklisty.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
33%
Smutne
0%