Aktualnie czytasz:
Patrz w lusterka swojego motocykla. Nawet stojąc
8
 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Przepisy jasno stanowią. Kierowca przed otwarciem drzwi ma obowiązek zachować szczególną ostrożność. Zasada ta obowiązuje zwłaszcza podczas stania w korku, jak można zobaczyć na filmie jednak nie wszyscy o tym pamiętają.

Zaskakującym jest, że taki błąd popełnia taksówkarz, reprezentant jednej z najbardziej doświadczonych drogowo grup kierowców w naszych miastach. Patrzenie w lusterko w momencie dotykania wewnętrznej klamki drzwi powinno się posiadać jako odruch bezwarunkowy. Taki sam jak wciskanie sprzęgła podczas zmiany biegów. Szczęściem w nieszczęściu jest mała prędkość motocyklisty.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
33%
Smutne
0%