Aktualnie czytasz:
Ostatnie miejsca na szkoleniu California Superbike School!
0

Już w przyszłym tygodniu, 26-27 kwietnia, odbędzie się pierwsza edycja California Superbike School w tym roku. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Jak podaje organizator, to ostatni moment na rejestrację na kwietniową imprezę. Pierwszy dzień jest dość mocno obłożony, brakuje wolnych miejsc na Poziom 4 i zostały pojedyncze wolne miejsca na Poziom 1, 2 i 3. Drugiego dnia, 27 kwietnia, brakuje wolnych miejsc na Poziom 1 oraz Poziom 4.

Szkolenie dedykowane jest wszystkim motocyklistom.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Program szkoleniowy oczywiście jest taki sam jak we wszystkich szkołach California Superbike School na świecie, co oznacza, że wszyscy zaczynają od Poziomu 1. Same „poziomy” szkolenia to zresztą bloki tematyczne, które składają się w spójną całość. Wiec jeśli nie mieliście wcześniej styczności ze szkołą, to pamiętajcie, że rejestrować można się tylko na Poziom 1.

Inne ważne informacje? To fakt, że szkolenie dedykowane jest wszystkim motocyklistom chcącym podnieść swoje umiejętności, a przede wszystkim zrozumieć co za nimi stoi. Nie potrzebny jest motocykl sportowy – tor wyścigowy jest po prostu bezpiecznym miejscem o kontrolowanych warunkach. Co bardzo ważne, uczestnik przypisany przez cały dzień szkoleniowy jest do jednego trenera (certyfikowanego przez CSS), a trener zajmuje się maksymalnie trzema uczniami.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

W Polsce do tej pory pozytywnie udało się przejść egzamin trenerski dwóm osobom. Można im zaufać mimo, że jeden z nich jest rudy…

Jeśli jesteście zainteresowani szkoleniem to więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora, o TUTAJ. Ja już nie mogę się doczekać przyszłotygodniowej imprezy, a zdradzę, że na jednej z tegorocznych edycji ma pojawić się też Leszek. Może w końcu nauczy się skręcać…

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%