Oryginalne akcesoria Yamaha w świątecznej promocji

Wszyscy motocykliści to gadżeciarze, tylko nie wszyscy otwarcie się do tego przyznają. My otwarcie potwierdzamy, że bardzo lubimy te wszystkie okołomotocyklowe dodatki. Zwłaszcza jeśli dostępne są w ciekawych promocjach!

Do świąt pozostało półtora tygodnia, a Ty szukasz oryginalnych prezentów dla swoich najbliższych? Yamaha śpieszy z pomocą, ogłasza promocję i podpowiada, co może spodobać się fanom dwóch kółek, dobrego designu oraz sprytnych rozwiązań.

Uśmiech na twarzy każdej motocyklistki i motocyklisty jest gwarantowany, jeśli pod choinką znajdzie oryginalną odzież motocyklową, gotową na każde warunki. Kurtki i spodnie Yamaha to pewniak z kwestii wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa. Radość i spokój o bezpieczeństwo na drodze to dodatkowe walory. Z kolei środki pielęgnacyjne Yamalube pomogą zadbać o to, co dla motocyklisty najcenniejsze – jego ukochany jednoślad.

 

Każdy zmarzluch o tej porze roku ucieszy się z ubrań poprawiających komfort zimowych spacerów. Yamaha posiada gamę odzieży stworzonej, po to by cieszyć się pogodą niezależnie od liczby kresek poniżej zera. Możesz więc wybierać spośród stylowych, taliowanych kurtek, ciepłych bluz, szalików oraz czapek wykonanych z najlepszych materiałów.

 

Miłośnikom turystyki polecamy gadżety przydatne w podróży. Prym wiodą tu termosy, bidony, śpiwory, namioty, a także plecaki oraz wytrzymałe walizki, których jakość sygnowana jest trzema kamertonami. Skórzany pasek, zegarek czy parasol Yamaha to z kolei akcesoria dedykowane fanom dobrego designu, dla których estetyczne dodatki stanowią podstawę udanej stylizacji.

 

A co z najmłodszymi fanami motoryzacji? Yamaha przedstawia gamę drewnianych rowerków inspirowanych wyglądem prawdziwych motocykli oraz zabawek, które w bezpieczny sposób zaszczepią motocyklową pasję u najmłodszych.

 

Odzież oraz gadżety Yamaha to prezenty wysokiej jakości, które teraz idą w parze z atrakcyjnym 20-procentowym rabatem. Promocja obowiązuje od teraz do 24 grudnia, więc nie zwlekajcie z zajrzeniem na: https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/promocje/

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button