Aktualnie czytasz:
OC na motorowery i motocykle w 2014 roku będzie już tylko drożeć
1

Składki za ubezpieczenie naszych skuterów nie będą już spadać. Wręcz przeciwnie – jedyne czego możemy oczekiwać to podwyżki cen.

Przez ostatni rok największe towarzystwa ubezpieczeniowe toczyły między sobą zażartą walkę o nowych klientów. Dlatego bardzo często można było spotkać coraz korzystniejsze oferty zarówno obowiązkowego ubezpieczenia OC jak i dodatkowego AC. Jedak rynek jest nasycony, więc przedstawiciele firm zapowiadają, że to już koniec obniżek.

Wojna cenowa to efekt spowolnienia gospodarczego. Wysokie ceny benzyny sprawiły, że Polacy rzadziej siadali za kierownicę. Globalnym efektem była mniejsza liczba wypadków, a co za tym idzie – wypłaconych odszkodowań.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że towarzystwa ubezpieczeniowe nie wykorzystają sytuacji by znów drastycznie podnieść ceny obowiązkowego ubezpieczenia od Odpowiedzialności Cywilnej.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe
    Dawidsuper8
    26 września 2013 at 20:14

    Ja za skuta płace 66zł za rok więc jak zdrożeje do 80zł to i tak będę brał bo jakie wyjście!!??