Aktualnie czytasz:
Południowa Obwodnica Warszawy Otwarta
1

Odrobina ulgi dla mieszkańców Warszawy – od 1 sierpnia kierowcy mogą już jeździć pierwszym odcinkiem Południowej Obwodnicy Stolicy. Od autostrady A2 można teraz szybciej dojechać do Alei Krakowskiej – trasy wylotowej na Kraków i Katowice. W praktyce oznacza to mniejsze korki w tamtych rejonach miasta.

Jednak aby nie było zbyt różowo musimy pamiętać, że sześciokilometrowy odcinek drogi ekspresowej S2 nie jest jeszcze kompletny. Nadal nie działają na przykład zjazdy na Aleje Jerozolimskie. Druga część drogi od Alei Krakowskiej do ulicy Puławskiej będzie gotowa na jesieni.

Wkrótce POW (Południowa Obwodnica Warszawy) zmieni swój status na docelowy – droga ekspresowa. Wjazd na tego typu obiekty jest zakazany dla motorowerów.

Pierwotnie cała trasa od Konotopy do ul. Puławskiej wraz z łącznikiem na lotnisko na Okęciu miała być otwarta przed EURO 2012.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    9 sierpnia 2013 at 22:32

    To zupełnie jakbym dowiedział się o jakiejś super lasce gdzieś tam – popatrzeć i pomarzyć można ale jechać już nie…