Aktualnie czytasz:
Południowa Obwodnica Warszawy Otwarta
1

Odrobina ulgi dla mieszkańców Warszawy – od 1 sierpnia kierowcy mogą już jeździć pierwszym odcinkiem Południowej Obwodnicy Stolicy. Od autostrady A2 można teraz szybciej dojechać do Alei Krakowskiej – trasy wylotowej na Kraków i Katowice. W praktyce oznacza to mniejsze korki w tamtych rejonach miasta.

Jednak aby nie było zbyt różowo musimy pamiętać, że sześciokilometrowy odcinek drogi ekspresowej S2 nie jest jeszcze kompletny. Nadal nie działają na przykład zjazdy na Aleje Jerozolimskie. Druga część drogi od Alei Krakowskiej do ulicy Puławskiej będzie gotowa na jesieni.

Wkrótce POW (Południowa Obwodnica Warszawy) zmieni swój status na docelowy – droga ekspresowa. Wjazd na tego typu obiekty jest zakazany dla motorowerów.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Pierwotnie cała trasa od Konotopy do ul. Puławskiej wraz z łącznikiem na lotnisko na Okęciu miała być otwarta przed EURO 2012.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    9 sierpnia 2013 at 22:32

    To zupełnie jakbym dowiedział się o jakiejś super lasce gdzieś tam – popatrzeć i pomarzyć można ale jechać już nie…