Aktualnie czytasz:
Południowa Obwodnica Warszawy Otwarta
1

Odrobina ulgi dla mieszkańców Warszawy – od 1 sierpnia kierowcy mogą już jeździć pierwszym odcinkiem Południowej Obwodnicy Stolicy. Od autostrady A2 można teraz szybciej dojechać do Alei Krakowskiej – trasy wylotowej na Kraków i Katowice. W praktyce oznacza to mniejsze korki w tamtych rejonach miasta.

Jednak aby nie było zbyt różowo musimy pamiętać, że sześciokilometrowy odcinek drogi ekspresowej S2 nie jest jeszcze kompletny. Nadal nie działają na przykład zjazdy na Aleje Jerozolimskie. Druga część drogi od Alei Krakowskiej do ulicy Puławskiej będzie gotowa na jesieni.

Wkrótce POW (Południowa Obwodnica Warszawy) zmieni swój status na docelowy – droga ekspresowa. Wjazd na tego typu obiekty jest zakazany dla motorowerów.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Pierwotnie cała trasa od Konotopy do ul. Puławskiej wraz z łącznikiem na lotnisko na Okęciu miała być otwarta przed EURO 2012.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    9 sierpnia 2013 at 22:32

    To zupełnie jakbym dowiedział się o jakiejś super lasce gdzieś tam – popatrzeć i pomarzyć można ale jechać już nie…