Aktualnie czytasz:
Nowy Triumph Tiger 2018: wideo zapowiadające zmiany w rodzinie
0

Triumph Tiger 2018 to aktualizowana oferta na przestrzeni całej rodziny Tiger. Oznacza to, że lifting dopadnie nie tylko 800-kę, ale także mocarnego Explorera. 

Triumph we właśnie opublikowanym wideo zapowiada aktualizację swoich turystycznych motocykli z rodziny Tiger. Na tą chwilę cieżko powiedzieć czego dokładnie będą dotyczyć oraz jakie zmiany trafią do jakich modeli. Ale już możemy wyciągnąć kilka wniosków. W wideo możemy przeczytać, że Triumphy będą wyposażone w nowe trzycylindrówki. Ta zmiana dotyczy prawdopodobnie modeli Tiger 800, które mogłoby otrzymać jednostkę z pokazanych w tym roku Street Triple.

Wprawne oko zobaczyć także wyświetlacz TFT oraz lewą manetkę, przy której znajduje się sporo przełączników (joystic pod kciukiem, tempomat). Do tego także LED-owe oświetlenie.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Jeśli miałbym obstawiać to duży Tiger Explorer zostanie doposażony w TFT, zaktualizowane oprogramowanie i bogatsze wyposażenie standardowe, przy zachowaniu bazowej jednostki napędowej. Do tego może mały lifting wizualny. Tiger 800 otrzyma nową jednostkę napędową, plus lifting wizualny, który powinien zbliżać dwa modele. Takie są moje typy.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%