Nowy skuter Junak 806: “To nasz flagowy model”

To długo oczekiwana premiera tego sezonu – skuter Junak 806. Według Mikołaja Sibory z firmy Almot to będzie flagowy skuter tej marki podczas najbliższych miesięcy. Skuterowo.com jako pierwsze pokazuje Wam go z bliska.

To co zaskakuje to przednie lampy wykonane w technologii LED. Mamy tu na myśli nie tylko tryb postojowy, ale również mijania. Skuter imituje światło efektowne na równi z ksenonami. Fajnie prezentuje się też deska rozdzielcza – w pełni cyfrowa oraz tylny klosz. Design może powalać na kolana, jednak może sprawiać wrażenie, że “gdzieś to już widzieliśmy”. Cena modelu do niskich nie należy. Wersja 2T chłodzona powietrzem to wydatek 5000 PLN, za chłodzenie cieczą trzeba dopłacić 600 PLN.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Trzeba by pomacać żeby wydać taki wyrok. Lampy chyba bardzo dobre i skuteczne- co było bólem dupy większości skuterów, ciekawe zegary i może sie podobać.
    Może być z mega plastiku ale nie musi.

  2. Design MOŻE powalać na kolana, za to na pewno powala cena.
    5000-5600 zł za chińczyka…to się Junak nie popisał.
    Ot, taki Romet 717 ewentualnie 767.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button