Junak
Aktualnie czytasz:
Nowy Junak 125 RZ, 125 Racer oraz 121 FL pojawi się na targach Moto Expo Warszawa 2017
2

Od jutra będzie okazja poznać nowego Junaka 125 RZ oraz 125 Racer. Targi motocyklowe Moto Expo Warszawa 2017 potrwają do niedzieli, 3 marca. Prócz nowości Junak zaprezentuje szeroką kolekcję motocykli, motorowerów i skuterów.

125 RZ oraz 125 Racer

Oba motocykle posiadają silnik o mocy 10,8 KM wyposażony w wałek wyrównoważający, który wibracje jednocylindrowego silnika. Elektroniczny wtrysk, stosunek mocy do masy zapowiada świetne osiągi. Z kolei agresywne linie sprawiają, że maszyny wyróżniają się na naszych drogach. Motocykle te zachęcają również rozsądnie skalkulowaną ceną, w okolicach 6000 PLN brutto.

Junak 121 FL otrzymał wtrysk paliwa i ledy.

Kolejną ważną nowością będzie Junak 121 FL, którego pierwsze kilkanaście sztuk mogliśmy przedpremierowo zobaczyć w drugiej połowie ubiegłego roku. Jest to motocykl, który wyróżnia się świetną relacją ceny do jakości. FL to odświeżona generacja bardzo znanego modelu 121. Lifting przyniósł wiele nowych rozwiązań technologicznych m.in. wałek wyrównoważający w silniku oraz odświeżony design.

Motocykle z rocznika 2017 będą dostosowane do nowych wymogów, które UE narzuciła odgórnie wszystkim państwom członkowskim. Od 1 stycznia każdy nowy jednoślad w pojemności 125 ccm i więcej musi spełniać bardzo rygorystyczne normy czystości spalin a układ hamulcowy musi być wyposażony dodatkowo w układ CBS lub ABS.  Przy tworzeniu kolekcji priorytetowe dla nas były dwie wartości - jakość oraz jak najmniejsze wzrosty cen detalicznych.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zobaczcie odświeżoną kolekcję Junaka w dniach 3-5 MARCA 2017, EXPO XXI WARSZAWA, UL. PRĄDZYŃSKIEGO 12/14.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
11%
0%
44%
 • Zdjęcie profilowe pnowinow
  3 marca 2017 at 19:36

  125 RZ oraz 125 Racer

  Oba motocykle posiadają silnik o mocy 10,8 KM wyposażony w wałek wyrównoważający, który wibracje jednocylindrowego silnika.

  CO który wibracje jednocylindrowego silnika ? (głuszy, tłumi, wzmaga, produkuje, minimalizuje). O co chodzi ?. Może, po prostu ma.

 • Zdjęcie profilowe BAJOR
  6 marca 2017 at 21:10

  ja mam skuter junak 608 i nie narzekam na ten model dobra sprawa i na dodatek zaczynamy sezon na jazdę