Nowy Junak 125 RZ, 125 Racer oraz 121 FL pojawi się na targach Moto Expo Warszawa 2017

Od jutra będzie okazja poznać nowego Junaka 125 RZ oraz 125 Racer. Targi motocyklowe Moto Expo Warszawa 2017 potrwają do niedzieli, 3 marca. Prócz nowości Junak zaprezentuje szeroką kolekcję motocykli, motorowerów i skuterów.

125 RZ oraz 125 Racer

Oba motocykle posiadają silnik o mocy 10,8 KM wyposażony w wałek wyrównoważający, który wibracje jednocylindrowego silnika. Elektroniczny wtrysk, stosunek mocy do masy zapowiada świetne osiągi. Z kolei agresywne linie sprawiają, że maszyny wyróżniają się na naszych drogach. Motocykle te zachęcają również rozsądnie skalkulowaną ceną, w okolicach 6000 PLN brutto.

Junak 121 FL otrzymał wtrysk paliwa i ledy.

Kolejną ważną nowością będzie Junak 121 FL, którego pierwsze kilkanaście sztuk mogliśmy przedpremierowo zobaczyć w drugiej połowie ubiegłego roku. Jest to motocykl, który wyróżnia się świetną relacją ceny do jakości. FL to odświeżona generacja bardzo znanego modelu 121. Lifting przyniósł wiele nowych rozwiązań technologicznych m.in. wałek wyrównoważający w silniku oraz odświeżony design.

Motocykle z rocznika 2017 będą dostosowane do nowych wymogów, które UE narzuciła odgórnie wszystkim państwom członkowskim. Od 1 stycznia każdy nowy jednoślad w pojemności 125 ccm i więcej musi spełniać bardzo rygorystyczne normy czystości spalin a układ hamulcowy musi być wyposażony dodatkowo w układ CBS lub ABS.  Przy tworzeniu kolekcji priorytetowe dla nas były dwie wartości - jakość oraz jak najmniejsze wzrosty cen detalicznych.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Zobaczcie odświeżoną kolekcję Junaka w dniach 3-5 MARCA 2017, EXPO XXI WARSZAWA, UL. PRĄDZYŃSKIEGO 12/14.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. 125 RZ oraz 125 Racer

    Oba motocykle posiadają silnik o mocy 10,8 KM wyposażony w wałek wyrównoważający, który wibracje jednocylindrowego silnika.

    CO który wibracje jednocylindrowego silnika ? (głuszy, tłumi, wzmaga, produkuje, minimalizuje). O co chodzi ?. Może, po prostu ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button