Nowe buty Ixon Solider i kurtka Ixon Stratus w ofercie Inter Motors

Inter Motors rozszerza bieżącą kolekcją odzieży motocyklowej o dwa nowe produkty ze stajni francuskiego Ixon. Do oferty trafiły nowe wodoodporne i oddychające buty oraz uniwersalna kurtka tekstylna.

fot ixon soliderModel Solider od francuskiego Ixon to najmocniejszy punkt w ofercie butów tej firmy. Koncepcyjne Solider jest podobny do znanych z poprzedniego sezonu Assault oraz Reactor. Również jest wyposażony w system zapięcia BOA i zbliżony jest do znanej stylistyki. Co je jednak różni od opartych na podobnej koncepcji innych modeli? No właśnie, Francuzi oferują mega produkt, czyli wyposażony w membranę wodoodporną, a poza tym Solider uzyskały kompleksowy certyfikat CE. Oznacza to, ze ten model jest mega bezpieczny, wodoodporny, a poza tym niezwykle stylowy i wygodny w użytkowaniu. Ixon Solider to jedna z obowiązkowych pozycji na tegorocznej liście zakupów motocyklowych. Buty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych.

fot ixon stratusIxon konsekwentnie realizuje swoją strategię związaną z produkcją wszechstronnej wielosezonowej odzieży. Tak jest również z kurtką Stratus HP, która jest konstrukcją 3w1. Pierwsza warstwa wyposażona jest w obszerne panele air-flo, wewnątrz osobno wpinana jest wodoodporna oddychająca membrana oraz oddychająca podpinka ocieplająca. Oznacza to, że kurtkę można konfigurować w dowolny sposób korzystając z warstwy pierwszej i dowolnie razem lub osobno membrany i podpinki ocieplającej. Stratus zawiera seryjnie wysokiej jakości ochraniacze ramion i łokci z certyfikatem CE. Na ochraniacz pleców przewidziana jest specjalna kieszeń wewnętrzna. Co ważne, skrót HP oznacza, że kurtka w całości jako produkt posiada certyfikat dotyczących środków ochrony osobistej. Model dostępny w kilku opcjach kolorystycznych.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button