Aktualnie czytasz:
Nowe buty Ixon Solider i kurtka Ixon Stratus w ofercie Inter Motors
0

Inter Motors rozszerza bieżącą kolekcją odzieży motocyklowej o dwa nowe produkty ze stajni francuskiego Ixon. Do oferty trafiły nowe wodoodporne i oddychające buty oraz uniwersalna kurtka tekstylna.

fot ixon soliderModel Solider od francuskiego Ixon to najmocniejszy punkt w ofercie butów tej firmy. Koncepcyjne Solider jest podobny do znanych z poprzedniego sezonu Assault oraz Reactor. Również jest wyposażony w system zapięcia BOA i zbliżony jest do znanej stylistyki. Co je jednak różni od opartych na podobnej koncepcji innych modeli? No właśnie, Francuzi oferują mega produkt, czyli wyposażony w membranę wodoodporną, a poza tym Solider uzyskały kompleksowy certyfikat CE. Oznacza to, ze ten model jest mega bezpieczny, wodoodporny, a poza tym niezwykle stylowy i wygodny w użytkowaniu. Ixon Solider to jedna z obowiązkowych pozycji na tegorocznej liście zakupów motocyklowych. Buty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych.

fot ixon stratusIxon konsekwentnie realizuje swoją strategię związaną z produkcją wszechstronnej wielosezonowej odzieży. Tak jest również z kurtką Stratus HP, która jest konstrukcją 3w1. Pierwsza warstwa wyposażona jest w obszerne panele air-flo, wewnątrz osobno wpinana jest wodoodporna oddychająca membrana oraz oddychająca podpinka ocieplająca. Oznacza to, że kurtkę można konfigurować w dowolny sposób korzystając z warstwy pierwszej i dowolnie razem lub osobno membrany i podpinki ocieplającej. Stratus zawiera seryjnie wysokiej jakości ochraniacze ramion i łokci z certyfikatem CE. Na ochraniacz pleców przewidziana jest specjalna kieszeń wewnętrzna. Co ważne, skrót HP oznacza, że kurtka w całości jako produkt posiada certyfikat dotyczących środków ochrony osobistej. Model dostępny w kilku opcjach kolorystycznych.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%