Aktualnie czytasz:
Nowe buty Ixon Solider i kurtka Ixon Stratus w ofercie Inter Motors
0
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Inter Motors rozszerza bieżącą kolekcją odzieży motocyklowej o dwa nowe produkty ze stajni francuskiego Ixon. Do oferty trafiły nowe wodoodporne i oddychające buty oraz uniwersalna kurtka tekstylna.

fot ixon soliderModel Solider od francuskiego Ixon to najmocniejszy punkt w ofercie butów tej firmy. Koncepcyjne Solider jest podobny do znanych z poprzedniego sezonu Assault oraz Reactor. Również jest wyposażony w system zapięcia BOA i zbliżony jest do znanej stylistyki. Co je jednak różni od opartych na podobnej koncepcji innych modeli? No właśnie, Francuzi oferują mega produkt, czyli wyposażony w membranę wodoodporną, a poza tym Solider uzyskały kompleksowy certyfikat CE. Oznacza to, ze ten model jest mega bezpieczny, wodoodporny, a poza tym niezwykle stylowy i wygodny w użytkowaniu. Ixon Solider to jedna z obowiązkowych pozycji na tegorocznej liście zakupów motocyklowych. Buty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych.

fot ixon stratusIxon konsekwentnie realizuje swoją strategię związaną z produkcją wszechstronnej wielosezonowej odzieży. Tak jest również z kurtką Stratus HP, która jest konstrukcją 3w1. Pierwsza warstwa wyposażona jest w obszerne panele air-flo, wewnątrz osobno wpinana jest wodoodporna oddychająca membrana oraz oddychająca podpinka ocieplająca. Oznacza to, że kurtkę można konfigurować w dowolny sposób korzystając z warstwy pierwszej i dowolnie razem lub osobno membrany i podpinki ocieplającej. Stratus zawiera seryjnie wysokiej jakości ochraniacze ramion i łokci z certyfikatem CE. Na ochraniacz pleców przewidziana jest specjalna kieszeń wewnętrzna. Co ważne, skrót HP oznacza, że kurtka w całości jako produkt posiada certyfikat dotyczących środków ochrony osobistej. Model dostępny w kilku opcjach kolorystycznych.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%