Aktualnie czytasz:
Nowa gra Monster Energy Supercross 2018 [TRAILER]
1

Masz ochotę wcielić się w amerykańskiego mistrza i walczyć na stadionach w Anaheim, San Diego czy Las Vegas? Już w luty przyszłego roku nadarzy się ku temu okazja. Milestone, deweloper odpowiedzialny za serię MXGP, zaprezentuje nową grę Monster Energy Supercross.

Jeśli graliście w MXGP, MXGP2 lub MXGP3 na konsolach to Monster Energy Supercross nie będzie dla Was niczym specjalnie zaskakującym. Ten sam silnik gry, ale inne licencje i inne tory. No, i nieco inna formuła.

Już w lutym 2018 roku będziemy mogli wcielić się w Ryan’a Dungey’a, Kena Roczena czy Chada Reeda (oraz całą plejadę mniej lub bardziej znanych gwiazd). Licencjonowani zawodnicy, motocykle, zespoły i obiekty. Całość z przyzwoitą fizyką (MXGP było naprawdę niezłe!) i przyzwoitą grafiką. Deweloper zapowiedział kilka trybów gry solo, w tym tryb kariery, w którym będziemy zaczynali od mniejszej klasy 250SX oraz dwa tryby online. Przeglądając stronę wpadłem także na możliwość budowania własnych torów i spore możliwości tworzenie własnego zawodnika i zespołu.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Wczesny gameplay wygląda tak. Oczywiście, ktoś jeździ z zupełnie nieodpowiednią kamerą…

Gra dostępna będzie na PC, PS4, XBOX One i na Nintento Switch.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Więcej: supercrossthegame.com

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%