Nowa gra Monster Energy Supercross 2018 [TRAILER]

Masz ochotę wcielić się w amerykańskiego mistrza i walczyć na stadionach w Anaheim, San Diego czy Las Vegas? Już w luty przyszłego roku nadarzy się ku temu okazja. Milestone, deweloper odpowiedzialny za serię MXGP, zaprezentuje nową grę Monster Energy Supercross.

Jeśli graliście w MXGP, MXGP2 lub MXGP3 na konsolach to Monster Energy Supercross nie będzie dla Was niczym specjalnie zaskakującym. Ten sam silnik gry, ale inne licencje i inne tory. No, i nieco inna formuła.

Już w lutym 2018 roku będziemy mogli wcielić się w Ryan'a Dungey'a, Kena Roczena czy Chada Reeda (oraz całą plejadę mniej lub bardziej znanych gwiazd). Licencjonowani zawodnicy, motocykle, zespoły i obiekty. Całość z przyzwoitą fizyką (MXGP było naprawdę niezłe!) i przyzwoitą grafiką. Deweloper zapowiedział kilka trybów gry solo, w tym tryb kariery, w którym będziemy zaczynali od mniejszej klasy 250SX oraz dwa tryby online. Przeglądając stronę wpadłem także na możliwość budowania własnych torów i spore możliwości tworzenie własnego zawodnika i zespołu.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wczesny gameplay wygląda tak. Oczywiście, ktoś jeździ z zupełnie nieodpowiednią kamerą...

Gra dostępna będzie na PC, PS4, XBOX One i na Nintento Switch.

Więcej: supercrossthegame.com

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button