Nastolatkowie ukradli motocykle w Muszynie. Grozi im do 5 lat więzienia

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu złapała trzech złodziei, którzy ukradli dwa offroadowe motocykle kilka dni wcześniej w Muszynie. 17-, 18- i 21-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Jak podaje Gazeta Krakowska, do kradzieży doszło kilka dni temu w gminie Muszyna. Skradziono dwa motocykle offroadowe o łącznej wartości 22 tysięcy złotych. Właściciel próbował szukać motocykli na własną rękę, finalnie jednak zgłosił sprawę na policję. Jakimś cudem, a to nieoczywiste, funkcjonariuszom udało się ustalić, kto ukradł pojazdy i zlokalizować same motocykle. Te ostatnie były porzucone w lesie.

Zanim jednak doszło do pierwszego zatrzymania, policjanci ustalili, że skradzione motocykle znajdują się w lesie miedzy Powroźnikiem a Tyliczem. Tym samym już w kilka godzin od zgłoszenia kradzieży, funkcjonariusze przekazali motocykle ich właścicielowi - komentowała asp. Iwona Grzebyk-Dulak z KMP w Nowym Sączu.

Skradzione motocykle porzucono w lesie.

Przy złodziejach znaleziono także kradziony rower o wartości 3 tysięcy złotych. Cała trójka odpowie przed sądem, grozi im do 5 lat więzienia.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Ja bym proponował chłostę raz dziennie przez rok i amputację prawej dłoni. Ale może się nie znam...

Foto: KMP Nowy Sącz

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button