Nadciąga nowe… Skuterowo.com!

Tylko kilka dni dzieli nas od startu nowego Skuterowo.com. Wydanie 3, poprawione to nie tylko zupełnie nowy design, ale również pełna dostępność wszystkich funkcjonalności na urządzeniach mobilnych z dowolnym systemem operacyjnym i przeglądarką (smartfony, tablety i smart TV). Przy okazji udoskonalimy nawigację optymalizując ją pod kątem użyteczności. Dodatkowo dużo większą wagę przyłożymy do ekspozycji tego, na czym najbardziej Wam zależy – multimedia i Forum Skuterowo.com. To ono jest najistotniejsze z punktu widzenia nowego Skuterowo.com. Poprawiliśmy przejrzystość oraz umożliwiliśmy dyskusję z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu.
Kiedy start? Dajcie nam kilka dni i trzymajcie kciuki!

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

48 opinii

 1. Tamto już nie wróci, bo przyszło coś zupełnie nowego. I trza być zeń zadowolonym, bo jest i… NOWE i jest jeszcze LEPSZE przy tym.

  Panie, za młodymi dzisiaj nie nadążysz, wszędzie są zmiany.

 2. Hindenburg napisał:

  Tragedii nie ma. Jak zawsze to jest kwestia przyzwyczajenia.

  No tak nie do końca.Podobno miało być nowocześnie i funkcjonalnie. yutupa nie ma, sygnatur nie ma, funkcjonalność jak dawniej tylko czytać trudniej.
  Ti by było fajne 10 lat temu.

 3. Nie, no… KOSMOS jest teraz. 😉
  *
  Jak sobie wlezę gdzieś tam w jakiś wątek, to mi się kolor napisów zmienia zaraz. Znaczy, że już tam byłem. ALLE… to jazda jest. ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button