Motokoce.pl pokazują nowości na sezon 2013

Przy okazji V Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów Motokoce.pl pokazały swoje nowości na sezon 2013. Zobacz nową kolekcję kasków Lem, blokad Luma i ciuchów od włoskiego Tucano Urbano.

Michał Motyl, Motokoce.pl: Dzisiaj przejdziemy się po naszym stoisku 7B na tegorocznych targach warszawskich. Zaczniemy może w tym miejscu od flagowego produktu włoskiego producenta Tucano Urbano. Jest to oczywiście motokoc, myślę, że produkt jest już mniej więcej wszystkim znany. Obszyty miśkiem, usztywniony po bokach, posiada wiele walorów, chroni nas przed wiatrem i przed deszczem. Oczywiście niezbędnik każdego skuterzysty w zimną pogodę to motomufki, występuje w różnych kolorach, są wykonane z neoprenu. Oczywiście istnieje też wersja nylonowa z tym, że są to dużo większe mufki, myślę, że te jak najbardziej skuterzystom wystarczą. Umożliwia to w podróżowanie w naprawdę chłodne dni i deszczowe, bardzo porządny produkt. Przejdźmy troszkę dalej. W tym roku rozszerzamy naszą ofertę TucanoUbrano. Będą to ciuchy miejskie, chociaż nie tylko, mamy tutaj zestawy przeciwdeszczowe. Pokazujemy w tym roku kurtki, są to rzeczy wyposażone w membrany, mają miejsca na ochraniacze, jak najbardziej są to bezpieczne rzeczy, dodatkowo pozwalają nam bez przebierania się podróżować po mieście, załatwiać sprawy, pracować, wchodzić do biur itd. Oczywiście jest jeszcze jedna nowość, bardzo porządny produkt, jest to termoaktywna bielizna z windstoperem, są oczywiście opcje bez windstopera. I przejdziemy odrobinkę dalej – kaski Tucano Urbano wykonane z włókna szklanego, świetnie wykonane, z bardzo głęboką szybką chroniąca twarz przed wiatrem, są wyciszone, w bardzo wielu, jak widać, kolorach, różnych szalonych także.

Myślę, że tyle o Tucano Urbano. Przejdźmy do nowości tegorocznych producenta hiszpańskiego zabezpieczeń antykradzieżowych. Co to za zabezpieczenia marki luma? W tym roku pojawiły się nie drogie zabezpieczenia, tak zwane flexy. Są to takie elastyczne węże pozwalające przepiąć przez koło skuter powiedzmy przymocować go do jakiegoś słupa czy elementu stałego krajobrazu. Dalej – pojawiły się nowe disclocki w nowych kolorach, w nowych opakowaniach, bardzo dobra rzecz. Rzeczy pasujące na skutery Vespa, do których ciężko dobrać tego typu produkty oraz definitywne bestsellery na naszym rynku, czyli takie łańcuchy, łatwe w transporcie. Luma jest jednym z producentów, który stosuję bardzo wiele kolorów w swoich produktach.

Myślę, że pójdziemy dalej do kasków lem. Kasków lem jest w ofercie około 25 modeli, myślę wzorów malowania. Są to kaski które bardzo przyciągają swoim designem, zdobywają bardzo dużą popularność na naszym rynku.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Ostatnio rzeczą, o której chciałbym powiedzieć dzisiaj to jest zestaw słuchawkowy Twins, jest to nowość na rynku, na tegorocznych targach jest to premiera, już za 199 złotych można połączyć się z telefonem bezprzewodowo przy technologii Bluetooth. Następnym takim produktem jest produkt, który pozwala nam pozwolić na przesyłanie plików z telefonu bezprzewodowo do kasków oraz najwyższy produkt to jest taki, który pozwala nam połączyć jeden z innych produktów na zasadzie intercomu z pasażerem.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button