Motocyklowe nowości Poznań Motor Show 2018. Czy warto pójść w weekend? [WIDEO]

Ostatnio pisaliście, że za dużo mnie i za dużo gadania, a za mało motocykli. Nic trudnego, dziś same motocykle. Pojechaliśmy na targi Poznań Motor Show 2018 szukać nowości.

Na stoisku BMW z miejsca znaleźliśmy dwie: BMW F 750 GS i F 850 GS. To zupełnie nowe maszyny stworzone do walki w średnim segmencie motocykli adventure. Ciekawą nowością BMW jest opcjonalny wyświetlacz TFT, a w sumie swego rodzaju komputer pokładowy.

Stoisko poznańskiego dealera Harley-Davidson to przede wszystkim nowość na ten rok - Sport Glide.

W końcu jest! Honda. Koniecznie na żywo musicie zobaczyć nową CB125, chociaż to Gold Wing był najbardziej obleganym pojazdem. Obok także Afryka Twin Adventure Sports.

Junak pokazał całą ofertę 125-tek i 50-tek homologowanych na ten rok. Jest tego naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok Junaka Romet z rodziną Pony. Nowością na stoisku był CRS 125 w wersjach Supermoto i Enduro. Oraz elektryk homologowany jako motorower, czyli E-Pony.

Na sam koniec Bajaj z dwoma nowościami, dostępnymi już w Polsce. Pulsarem RS 200 i NS 200.

Targi Poznań Motor Show to przede wszystkim wielka impreza motoryzacyjna, ale większość nowości motocyklowych widzieliśmy już wcześniej. Mimo wszystko to świetna okazja, żeby przysiąść się do wymarzonego sprzętu.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button