Aktualnie czytasz:
Motocyklowe nowości Poznań Motor Show 2018. Czy warto pójść w weekend? [WIDEO]
0

Motocyklowe nowości Poznań Motor Show 2018. Czy warto pójść w weekend? [WIDEO]

autor: Michał Mikulski6 kwietnia 2018

Ostatnio pisaliście, że za dużo mnie i za dużo gadania, a za mało motocykli. Nic trudnego, dziś same motocykle. Pojechaliśmy na targi Poznań Motor Show 2018 szukać nowości.

Na stoisku BMW z miejsca znaleźliśmy dwie: BMW F 750 GS i F 850 GS. To zupełnie nowe maszyny stworzone do walki w średnim segmencie motocykli adventure. Ciekawą nowością BMW jest opcjonalny wyświetlacz TFT, a w sumie swego rodzaju komputer pokładowy.

Stoisko poznańskiego dealera Harley-Davidson to przede wszystkim nowość na ten rok – Sport Glide.

W końcu jest! Honda. Koniecznie na żywo musicie zobaczyć nową CB125, chociaż to Gold Wing był najbardziej obleganym pojazdem. Obok także Afryka Twin Adventure Sports.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Junak pokazał całą ofertę 125-tek i 50-tek homologowanych na ten rok. Jest tego naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok Junaka Romet z rodziną Pony. Nowością na stoisku był CRS 125 w wersjach Supermoto i Enduro. Oraz elektryk homologowany jako motorower, czyli E-Pony.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Na sam koniec Bajaj z dwoma nowościami, dostępnymi już w Polsce. Pulsarem RS 200 i NS 200.

Targi Poznań Motor Show to przede wszystkim wielka impreza motoryzacyjna, ale większość nowości motocyklowych widzieliśmy już wcześniej. Mimo wszystko to świetna okazja, żeby przysiąść się do wymarzonego sprzętu.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
67%