Motocyklowe nowości Poznań Motor Show 2018. Czy warto pójść w weekend? [WIDEO]

Ostatnio pisaliście, że za dużo mnie i za dużo gadania, a za mało motocykli. Nic trudnego, dziś same motocykle. Pojechaliśmy na targi Poznań Motor Show 2018 szukać nowości.

Na stoisku BMW z miejsca znaleźliśmy dwie: BMW F 750 GS i F 850 GS. To zupełnie nowe maszyny stworzone do walki w średnim segmencie motocykli adventure. Ciekawą nowością BMW jest opcjonalny wyświetlacz TFT, a w sumie swego rodzaju komputer pokładowy.

Stoisko poznańskiego dealera Harley-Davidson to przede wszystkim nowość na ten rok - Sport Glide.

W końcu jest! Honda. Koniecznie na żywo musicie zobaczyć nową CB125, chociaż to Gold Wing był najbardziej obleganym pojazdem. Obok także Afryka Twin Adventure Sports.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Junak pokazał całą ofertę 125-tek i 50-tek homologowanych na ten rok. Jest tego naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok Junaka Romet z rodziną Pony. Nowością na stoisku był CRS 125 w wersjach Supermoto i Enduro. Oraz elektryk homologowany jako motorower, czyli E-Pony.

Na sam koniec Bajaj z dwoma nowościami, dostępnymi już w Polsce. Pulsarem RS 200 i NS 200.

Targi Poznań Motor Show to przede wszystkim wielka impreza motoryzacyjna, ale większość nowości motocyklowych widzieliśmy już wcześniej. Mimo wszystko to świetna okazja, żeby przysiąść się do wymarzonego sprzętu.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button