Aktualnie czytasz:
Motocykle są wszędzie. Idioci też
3

Krótka historia o tym, jak przez cwaniactwo kasuje się własny motocykl, a potem robi czarny PR motocyklistom.

Znany użytkownik serwisu Wykop napisał na swoim profilu:

No to chwila przerwy w jeżdżeniu. Ja cały, trochę poobijany, ale ogólnie wszystko ok. Całe uderzenie rozeszło się po zbroi i ochraniaczach. Motocykl też trochę poobijany ale wszystko rozeszło się po gmolach i osłonach. W poniedziałek rzeczoznawca oceni resztę. Sprawa pan w Passeratii, nie zachował ostrożności i nie patrzył w lusterka przy zmianie pasa. Tak więc ostrożnie Moto Mireczki!

Okazało się jednak, że istnieje alternatywna wersja wydarzeń, zarejestrowana na pokładowej kamerze innego użytkownika drogi:

 
Czytaj
REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

To kolejna cegiełka do robienia z motocyklistów idiotów i cwaniaków, zwłaszcza, że motocyklista na BMW z powyższego filmu broni swoich racji i obwinia winą kierowcę Passata.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
73%
Że co?
7%
Grrrr!
0%
Smutne
13%
3 Komentarze
 • piotr
  26 czerwca 2017 at 22:18

  Wina motocyklisty, wyprzedzał z prawej …

 • Ruski
  27 czerwca 2017 at 06:31

  Przez takich debili wszyscy co poruszają się Motorami będą uważani za zagrożenie

 • Łysy
  27 czerwca 2017 at 16:07

  Uważajcie na poszk te cwaniak w puszkach mają na nas wyjebane i nie oglądają się czy coś nadjeżdza, też miałem przypadki jadąc skuterem wymuszenie nie wiele brakowało a skończył bym na puszce, te pajace robią to specjalnie