Motocykle DUCATI: Zmiana POLSKIEGO IMPORTERA

Z dniem 1 stycznia 2021, Liberty Corp Sp. z o.o., właściciel sieci multibrandowych salonów motocyklowych Liberty Motors oraz włoskiej marki odzieży motocyklowej Spyke, staje się wyłącznym importerem motocykli Ducati na Polskę.  Tym samym, z dniem 31.12.2020 firma Inter Cars S.A. przestaje być oficjalnym importerem marek Ducati.

Znana doskonale nie tylko wszystkim motocyklistom, pochodząca z Bolonii marka Ducati to połączenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz motoryzacyjnej pasji, dzięki którym w fabryce w Borgo Panigale powstają wyjątkowe motocykle. Dzięki dynamicznemu rozwojowi sieci dealerskiej oraz inwestycjom w popularyzację marki, Ducati systematycznie pozyskuje nowych fanów oraz notuje wzrosty w wynikach sprzedażowych.

Nadchodzący rok będzie stał pod znakiem wyjątkowych nowości, takich rozpalająca głowy motocyklowych obieżyświatów Ducati Multistrada V4 czy od dawna wyczekiwany zrewolucjonizowany Ducati Monster. Lista nowości jest dużo dłuższa i ma szansę przyczynić się do kolejnych sukcesów sprzedażowych.

Spółka Liberty Corp planuje konsekwentnie rozwijać sieć dealerską, wspierać sprzedaż oraz popularyzować markę Ducati w Polsce, wykorzystując do tego swoje wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję w branży motocyklowej. Według nowego importera polski rynek motocyklowy ma ogromny potencjał dla rozwoju motocyklowych marek klasy premium.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Kontakty do biura importerskiego Ducati Polska również pozostają bez zmian.

Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button