Aktualnie czytasz:
Maciej Z. trafi na dwa lata do więzienia
6

Na dwa lata pójdzie za kratki znany dziennikarz motoryzacyjny, syn Włodzimierza Zientarskiego – Maciej Z. To kara za brawurę, która spowodowała nie tylko wypadek, ale i śmierć człowieka.

5 lat temu Ferrari prowadzone przez dziennikarza rozbiło się o filar wiaduktu przy ulicy Puławskiej. Samochód z prędkością 150 km/h uderzył w przeszkodę, rozpadł się i stanął w płomieniach. Ofiarą wypadku był dziennikarz „Super Expressu” Jarosław Zabiega. Na tym odcinku obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.
Sąd uznał, że Maciej Z., doskonale znał zasady ruchu drogowego a także technikę prowadzenia aut. Mimo wszystko rażąco naruszył podstawowe przepisy. Sędzia zwrócił uwagę, że oskarżony przekroczył dozwoloną prędkość trzykrotnie.

Wyrok jest prawomocny, jednak czy Waszym zdaniem sprawiedliwy?

 
Czytaj
REKLAMA

Kliknij i wygraj wyprawę po Ameryce z Motul

Weź udział w konkursie Motul i przeżyj niezapomnianą przygodę. Wygraj wyprawę motocyklową marzeń po Ameryce, wodoodporny plecak lub jeden z 500 zestawów Motul. Masz czas tylko do końca czerwca!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe
  maxell
  28 czerwca 2013 at 19:58

  Ja pewnie na jego miejscu dostałbym z 10 lat, ale…sądy przecież u nas są sprawiedliwe 🙂

 • Zdjęcie profilowe Dziadek100
  28 czerwca 2013 at 20:46

  Prawo w tym kraju jest dla ludu,dla celebrytów,polityków i ludzi bogatych działa zupełnie inne prawo.

 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  28 czerwca 2013 at 21:38

  Gdybym ja jechał tym Ferrari to do końca życia bym z pierdla nie wyszedł. A Maciej Z. nawet krat nie zobaczy. Są równi i równiejsi.

 • Zdjęcie profilowe miszczu
  29 czerwca 2013 at 12:05

  2 lata za bycie skończonym idiotą i zabicie człowieka? Śmiech na sali sądowej, bo sędzia wziął w łapę. To jest kpina w żywe oczy, ta zientarska menda nie powinna z więzienia wyjść przez co najmniej 15 lat

 • Zdjęcie profilowe yoggi
  30 czerwca 2013 at 14:30

  Wiecie, szkoda mi trochę faceta, bo swoje odcierpiał. Co prawda z własnej winy, ale jednak. To chyba dla niego największa kara i nauczka. Jego wina nie ulega wątpliwości i sąd to też na szczęście to potwierdził.
  Ale na pewno zgadzam się z opinią, że prawo jest dla bogatych. Nie masz kasy – idziesz siedzieć.

 • Zdjęcie profilowe Vezyr
  30 czerwca 2013 at 15:45

  „Syn Włodzimierza Zientarskiego-Maciej Z.”-zgadnij, jak ma syn na nazwisko 😛

  A na poważnie-2, 5 czy 10lat odsiadki-co za różnica, sam fakt, że zabił człowieka może go męczyć i może zrozumiał, że przegiął, szkoda tylko, że za późno…