Aktualnie czytasz:
Maciej Z. trafi na dwa lata do więzienia
6
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Na dwa lata pójdzie za kratki znany dziennikarz motoryzacyjny, syn Włodzimierza Zientarskiego - Maciej Z. To kara za brawurę, która spowodowała nie tylko wypadek, ale i śmierć człowieka.

5 lat temu Ferrari prowadzone przez dziennikarza rozbiło się o filar wiaduktu przy ulicy Puławskiej. Samochód z prędkością 150 km/h uderzył w przeszkodę, rozpadł się i stanął w płomieniach. Ofiarą wypadku był dziennikarz "Super Expressu" Jarosław Zabiega. Na tym odcinku obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.
Sąd uznał, że Maciej Z., doskonale znał zasady ruchu drogowego a także technikę prowadzenia aut. Mimo wszystko rażąco naruszył podstawowe przepisy. Sędzia zwrócił uwagę, że oskarżony przekroczył dozwoloną prędkość trzykrotnie.

Wyrok jest prawomocny, jednak czy Waszym zdaniem sprawiedliwy?

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe
  maxell
  28 czerwca 2013 at 19:58

  Ja pewnie na jego miejscu dostałbym z 10 lat, ale…sądy przecież u nas są sprawiedliwe 🙂

 • Zdjęcie profilowe Dziadek100
  28 czerwca 2013 at 20:46

  Prawo w tym kraju jest dla ludu,dla celebrytów,polityków i ludzi bogatych działa zupełnie inne prawo.

 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  28 czerwca 2013 at 21:38

  Gdybym ja jechał tym Ferrari to do końca życia bym z pierdla nie wyszedł. A Maciej Z. nawet krat nie zobaczy. Są równi i równiejsi.

 • Zdjęcie profilowe miszczu
  29 czerwca 2013 at 12:05

  2 lata za bycie skończonym idiotą i zabicie człowieka? Śmiech na sali sądowej, bo sędzia wziął w łapę. To jest kpina w żywe oczy, ta zientarska menda nie powinna z więzienia wyjść przez co najmniej 15 lat

 • Zdjęcie profilowe yoggi
  30 czerwca 2013 at 14:30

  Wiecie, szkoda mi trochę faceta, bo swoje odcierpiał. Co prawda z własnej winy, ale jednak. To chyba dla niego największa kara i nauczka. Jego wina nie ulega wątpliwości i sąd to też na szczęście to potwierdził.
  Ale na pewno zgadzam się z opinią, że prawo jest dla bogatych. Nie masz kasy – idziesz siedzieć.

 • Zdjęcie profilowe Vezyr
  30 czerwca 2013 at 15:45

  „Syn Włodzimierza Zientarskiego-Maciej Z.”-zgadnij, jak ma syn na nazwisko 😛

  A na poważnie-2, 5 czy 10lat odsiadki-co za różnica, sam fakt, że zabił człowieka może go męczyć i może zrozumiał, że przegiął, szkoda tylko, że za późno…