Lewa w górę, a Prawa dla Tytusa. Pomagamy w powrocie na motocykl

Słuchajcie, jest akcja, w której każdy z nas, jeszcze przed świętami możemy zrobić dobry uczynek. Wystarczy wpłacić kilka złotych na zbiórkę siepomaga.pl i pomóc Tytusowi w powrocie na motocykl. Do dzieła!

Wypadki chodzą po ludziach, to fakt, ale przecież nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba zakasać rękawy i zrobić wszystko co jest możliwe, aby po raz kolejny "stanąć na nogi", a w tym konkretnym przypadku usiąść na siedzeniu motocykla i pojechać przed siebie. Jazda na motocyklu to najwspanialsza sprawa pod słońcem i jeśli z różnych przyczyn ktoś nie może tego robić, a jest szansa aby odmienić tą sytuację to stajemy na głowie, aby tak się stało!

Tym razem o powrót na motocykl walczy Tytus, człowiek który przez wypadek w pracy stracił rękę i to nie tylko pozbawiło go możliwości jazdy na motocyklu, ale zmieniło całe jego życie.

Tytus to nasz przyjaciel, kiedyś był jednym z nas, motocyklistów. Wypadek w pracy w jednej chwili zabrał mu rękę i zmienił jego życie. Dzisiaj nie może robić tego co kocha, ale może wkrótce to się zmieni ... Do szczęścia potrzebna jest proteza ręki, dzięki której będzie mógł realizować marzenia i powróci do swoich pasji i miłości. Cena protezy zwala z nóg , ale dobrych ludzi są tysiące !!! Wierzę, że wspólnie uda nam się zebrać te pieniądze i Tytus znowu będzie mógł poczuć wiatr we włosach, a my zbudujemy dla Niego specjalny motocykl : )))

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

" Lewa w Górę , PRAWA dla Tytusa  !!! "

Jak widzicie Tytus nie został na polu bitwy sam. Idą za nim przyjaciele i znajomi, a my przyłączamy się do tej bitwy i z całego serca trzymamy kciuki za Tytusa i akcję na portalu siepomaga.pl!

www.siepomaga.pl/prawadlatytusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button