Aktualnie czytasz:
Leasing na skuter lub motocykl na osobę prywatną: Wkrótce możliwy
4
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Większości z nas leasing kojarzy się w samochodami i firmami. Wynajmowanie samochodu za stałą miesięczną opłatę jest korzystne dla przedsiębiorstw, które nie muszą się martwić kupowaniem samochodu ani jego późniejszą sprzedażą. Jest też dużo tańszy niż kredyt. Jednak do tej p0ry leasing był niedostępny dla zwykłych obywateli. To jednak ma się zmienić. Za pół roku o wiele łatwiej będzie dostać leasing konsumencki.

O co chodzi? Od przyszłego roku wejdą w życie nowe przepisy, które ułatwią branie różnych rzeczy w leasing przez zwykłego konsumenta. I nie chodzi tylko o samochody, ale także sprzęt AGD, nieruchomości a także… skutery i motorowery. Przyszłością tej metody finansowania ma być tak zwany wynajem długoterminowy. Skuter wynajęty w ten sposób moglibyśmy zmieniać co trzy lata. Oczywiście leasing konsumencki na pewno nie zastąpi kredytu, ale może być jego uzupełnieniem.

Czy taka forma nabycia swoich dwóch kółek przyjmie się nad Wisłą? Przekonamy się o tym już niebawem.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
33%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe
  lucek71
  29 lipca 2013 at 14:58

  Ja w tamtym roku wziąłem sobie w leasing tablet Samsunga wraz z internetem w play. Obliczając opłatę z cenami rynkowymi nie wyszło najgorzej, problem w tym, że będę się bujał z nim jeszcze z półtora roku, a tak naprawdę sprzęt już teraz jest przestarzały ;>

 • Zdjęcie profilowe
  maxell
  29 lipca 2013 at 15:06

  Nie wiem skąd autor ma takiego newsa, ale już dawno wzięcie motoroweru w leasing jest możliwe, wszystko zależy od firmy leasingowej.

 • Zdjęcie profilowe Hanita
  30 lipca 2013 at 10:02

  Dawidsuper8 napisał:

  Ta a ty kupic taki skuter poleasingowy tak jak H…..a. i wstecznego nie bedzie. To ja dziekuje

  doigrasz się 🙂

 • Zdjęcie profilowe
  Dawidsuper8
  30 lipca 2013 at 11:51

  Ta a ty kupic taki skuter poleasingowy tak jak H…..a. i wstecznego nie bedzie. To ja dziekuje