Aktualnie czytasz:
Leasing na skuter lub motocykl na osobę prywatną: Wkrótce możliwy
4

Większości z nas leasing kojarzy się w samochodami i firmami. Wynajmowanie samochodu za stałą miesięczną opłatę jest korzystne dla przedsiębiorstw, które nie muszą się martwić kupowaniem samochodu ani jego późniejszą sprzedażą. Jest też dużo tańszy niż kredyt. Jednak do tej p0ry leasing był niedostępny dla zwykłych obywateli. To jednak ma się zmienić. Za pół roku o wiele łatwiej będzie dostać leasing konsumencki.

O co chodzi? Od przyszłego roku wejdą w życie nowe przepisy, które ułatwią branie różnych rzeczy w leasing przez zwykłego konsumenta. I nie chodzi tylko o samochody, ale także sprzęt AGD, nieruchomości a także… skutery i motorowery. Przyszłością tej metody finansowania ma być tak zwany wynajem długoterminowy. Skuter wynajęty w ten sposób moglibyśmy zmieniać co trzy lata. Oczywiście leasing konsumencki na pewno nie zastąpi kredytu, ale może być jego uzupełnieniem.

Czy taka forma nabycia swoich dwóch kółek przyjmie się nad Wisłą? Przekonamy się o tym już niebawem.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe
  lucek71
  29 lipca 2013 at 14:58

  Ja w tamtym roku wziąłem sobie w leasing tablet Samsunga wraz z internetem w play. Obliczając opłatę z cenami rynkowymi nie wyszło najgorzej, problem w tym, że będę się bujał z nim jeszcze z półtora roku, a tak naprawdę sprzęt już teraz jest przestarzały ;>

 • Zdjęcie profilowe
  maxell
  29 lipca 2013 at 15:06

  Nie wiem skąd autor ma takiego newsa, ale już dawno wzięcie motoroweru w leasing jest możliwe, wszystko zależy od firmy leasingowej.

 • Zdjęcie profilowe Hanita
  30 lipca 2013 at 10:02

  Dawidsuper8 napisał:

  Ta a ty kupic taki skuter poleasingowy tak jak H…..a. i wstecznego nie bedzie. To ja dziekuje

  doigrasz się 🙂

 • Zdjęcie profilowe
  Dawidsuper8
  30 lipca 2013 at 11:51

  Ta a ty kupic taki skuter poleasingowy tak jak H…..a. i wstecznego nie bedzie. To ja dziekuje