Kymco Zing II 125: O tym jak motocykl zwraca na siebie uwagę

Często zdarza się podczas realizacji naszych filmów zaczepiacie nas na ulicy i pytacie o testowane przez motocykle. Zdecydowanie Kymco Zing II 125 należy to jednej z takich maszyn, które zwracają na siebie uwagę.

Fajne plenery to takie gdzie naprawdę dużo się dzieje. Dlatego nasze Kymco ostatnio postawiliśmy pod Stadionem Narodowym. W kilka chwil zleciało się sporo ludzi - na rowerach, rolkach i motorowerach. Każdy pytał o markę (czy to Chiny), pojemność i robił wielkie oczy dowiadując się, że to jest 125 ccm, które można prowadzić posiadając prawo jazdy B. Tak, motocykl wygląda bardzo niepozornie.

Jednak musimy Ciebie zmartwić, nieco Was strollowaliśmy brzmieniem tego silnika. Pochodzi ono z rzędowego Raptora 320 ccm z rozwierconymi wydechami.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button