125 ccm
Aktualnie czytasz:
Kymco Zing II 125: O tym jak motocykl zwraca na siebie uwagę
1

Często zdarza się podczas realizacji naszych filmów zaczepiacie nas na ulicy i pytacie o testowane przez motocykle. Zdecydowanie Kymco Zing II 125 należy to jednej z takich maszyn, które zwracają na siebie uwagę.

Fajne plenery to takie gdzie naprawdę dużo się dzieje. Dlatego nasze Kymco ostatnio postawiliśmy pod Stadionem Narodowym. W kilka chwil zleciało się sporo ludzi – na rowerach, rolkach i motorowerach. Każdy pytał o markę (czy to Chiny), pojemność i robił wielkie oczy dowiadując się, że to jest 125 ccm, które można prowadzić posiadając prawo jazdy B. Tak, motocykl wygląda bardzo niepozornie.

Jednak musimy Ciebie zmartwić, nieco Was strollowaliśmy brzmieniem tego silnika. Pochodzi ono z rzędowego Raptora 320 ccm z rozwierconymi wydechami.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%