125 ccm
Aktualnie czytasz:
Kymco Zing II 125: O tym jak motocykl zwraca na siebie uwagę
1
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Często zdarza się podczas realizacji naszych filmów zaczepiacie nas na ulicy i pytacie o testowane przez motocykle. Zdecydowanie Kymco Zing II 125 należy to jednej z takich maszyn, które zwracają na siebie uwagę.

Fajne plenery to takie gdzie naprawdę dużo się dzieje. Dlatego nasze Kymco ostatnio postawiliśmy pod Stadionem Narodowym. W kilka chwil zleciało się sporo ludzi - na rowerach, rolkach i motorowerach. Każdy pytał o markę (czy to Chiny), pojemność i robił wielkie oczy dowiadując się, że to jest 125 ccm, które można prowadzić posiadając prawo jazdy B. Tak, motocykl wygląda bardzo niepozornie.

Jednak musimy Ciebie zmartwić, nieco Was strollowaliśmy brzmieniem tego silnika. Pochodzi ono z rzędowego Raptora 320 ccm z rozwierconymi wydechami.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%