Kymco K-XCT Wkrótce w Salonach

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.
Downtown doczekał się sportowej wariacji - na jego bazie powstało Kymco K-XCT 300, które spotkaliśmy na tegorocznych targach Motor Show w Poznaniu. Jeszcze przed oficjalną premierą skuter cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zobacz go z bliska...
Piotr Gontarski, Kymco Polska - Kymco K-XCT 300 to kolejna nowość, którą prezentujemy na tegorocznych targach w Poznaniu. Jest to maxi-skuter z doskonale znaną jednostką napędową, która w poprzednim modelu Kymco Downtown 300 cieszyła się zainteresowaniem użytkowników. Model jak państwo już widzą na zdjęciach jest o bardzo agresywnej stylistyce, która jednoznacznie daje nam do zrozumienia dla kogo i jakiego typu użytkownika jest to pojazd. Kymco przede wszystkim stworzyło skuter dla osób szukających mocnych wrażeń, jest to sprzęt zaprojektowany z dbałością o detale, narysowana nowocześnie - sylwetka jednoznacznie pokazuję, że mamy do czynienia z pojazdem o sportowym charakterze. Niebanalny wygląd idzie w parze z doskonałymi osiągami oraz z wrażeniami z jazdy zarezerwowanymi dotychczas dla mocniejszych pojazdów.
Pomimo, że silnik jest z modelu Kymco Downtown jego moc została delikatnie podniesiona do góry - wzrost momentu obrotowego o ponad 6 Nm jednoznacznie charakteryzuje i ukierunkowuje ten pojazd w segment sportowego maxi-skutera. Do tego znakomita zwrotność. Generalnie uważamy, że jest to jedna z propozycji, która na pewno będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem na rynku. Kymco K-XCT 300 będzie oferowany od czerwca 2013 roku w nietypowym, jak uważamy, matowym malowaniu.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button