Aktualnie czytasz:
Kymco K-XCT Wkrótce w Salonach
0
 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Downtown doczekał się sportowej wariacji – na jego bazie powstało Kymco K-XCT 300, które spotkaliśmy na tegorocznych targach Motor Show w Poznaniu. Jeszcze przed oficjalną premierą skuter cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zobacz go z bliska…
Piotr Gontarski, Kymco Polska – Kymco K-XCT 300 to kolejna nowość, którą prezentujemy na tegorocznych targach w Poznaniu. Jest to maxi-skuter z doskonale znaną jednostką napędową, która w poprzednim modelu Kymco Downtown 300 cieszyła się zainteresowaniem użytkowników. Model jak państwo już widzą na zdjęciach jest o bardzo agresywnej stylistyce, która jednoznacznie daje nam do zrozumienia dla kogo i jakiego typu użytkownika jest to pojazd. Kymco przede wszystkim stworzyło skuter dla osób szukających mocnych wrażeń, jest to sprzęt zaprojektowany z dbałością o detale, narysowana nowocześnie – sylwetka jednoznacznie pokazuję, że mamy do czynienia z pojazdem o sportowym charakterze. Niebanalny wygląd idzie w parze z doskonałymi osiągami oraz z wrażeniami z jazdy zarezerwowanymi dotychczas dla mocniejszych pojazdów.
Pomimo, że silnik jest z modelu Kymco Downtown jego moc została delikatnie podniesiona do góry – wzrost momentu obrotowego o ponad 6 Nm jednoznacznie charakteryzuje i ukierunkowuje ten pojazd w segment sportowego maxi-skutera. Do tego znakomita zwrotność. Generalnie uważamy, że jest to jedna z propozycji, która na pewno będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem na rynku. Kymco K-XCT 300 będzie oferowany od czerwca 2013 roku w nietypowym, jak uważamy, matowym malowaniu.
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%