Kymco K-XCT Wkrótce w Salonach

Downtown doczekał się sportowej wariacji – na jego bazie powstało Kymco K-XCT 300, które spotkaliśmy na tegorocznych targach Motor Show w Poznaniu. Jeszcze przed oficjalną premierą skuter cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zobacz go z bliska…
Piotr Gontarski, Kymco Polska – Kymco K-XCT 300 to kolejna nowość, którą prezentujemy na tegorocznych targach w Poznaniu. Jest to maxi-skuter z doskonale znaną jednostką napędową, która w poprzednim modelu Kymco Downtown 300 cieszyła się zainteresowaniem użytkowników. Model jak państwo już widzą na zdjęciach jest o bardzo agresywnej stylistyce, która jednoznacznie daje nam do zrozumienia dla kogo i jakiego typu użytkownika jest to pojazd. Kymco przede wszystkim stworzyło skuter dla osób szukających mocnych wrażeń, jest to sprzęt zaprojektowany z dbałością o detale, narysowana nowocześnie – sylwetka jednoznacznie pokazuję, że mamy do czynienia z pojazdem o sportowym charakterze. Niebanalny wygląd idzie w parze z doskonałymi osiągami oraz z wrażeniami z jazdy zarezerwowanymi dotychczas dla mocniejszych pojazdów.
Pomimo, że silnik jest z modelu Kymco Downtown jego moc została delikatnie podniesiona do góry – wzrost momentu obrotowego o ponad 6 Nm jednoznacznie charakteryzuje i ukierunkowuje ten pojazd w segment sportowego maxi-skutera. Do tego znakomita zwrotność. Generalnie uważamy, że jest to jedna z propozycji, która na pewno będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem na rynku. Kymco K-XCT 300 będzie oferowany od czerwca 2013 roku w nietypowym, jak uważamy, matowym malowaniu.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button