Aktualnie czytasz:
Koronawirus i handel: Salony i serwisy motocyklowe będą otwarte?
0

Rząd podjął się radykalnego kroku wprowadzając stan zagrodzenia epidemicznego. Czy w związku z tym punkty usługowe oraz serwisy i salony motocyklowe będą otwarte?

Tak. W przeciwieństwie do galerii handlowych, pubów czy klubów, które gromadzą duże skupiska ludzi. Ryzyko zakażenia koronawirusem w tych miejscach jest największe. Zakaz handlu związany ze stanem zagrożenia epidemicznego nie dotyczy banków, sklepów spożywczych, punktów usługowych, kiosków, serwisów i salonów motocyklowych działających poza galeriami.

Tego typu placówki nie gromadzą aż tak dużej ilości osób na swej powierzchni, przez co ryzyko rozprzestrzenienia wirusa jest dużo mniejsze. Nie oznacza to, że nie powinniśmy stosować się do zaleceń dot. bezpieczeństwa swojego oraz obsługi danego punktu. Sprawmy też, aby nasza wizyta przebiegła szybko i sprawnie.

Uszanujmy także indywidualne decyzje tych placówek, które mogą mimo to zdecydować się na wstrzymanie swojej działalności przez najbliższe dni.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%