Koronawirus i handel: Salony i serwisy motocyklowe będą otwarte?

Rząd podjął się radykalnego kroku wprowadzając stan zagrodzenia epidemicznego. Czy w związku z tym punkty usługowe oraz serwisy i salony motocyklowe będą otwarte?

Tak. W przeciwieństwie do galerii handlowych, pubów czy klubów, które gromadzą duże skupiska ludzi. Ryzyko zakażenia koronawirusem w tych miejscach jest największe. Zakaz handlu związany ze stanem zagrożenia epidemicznego nie dotyczy banków, sklepów spożywczych, punktów usługowych, kiosków, serwisów i salonów motocyklowych działających poza galeriami.

Tego typu placówki nie gromadzą aż tak dużej ilości osób na swej powierzchni, przez co ryzyko rozprzestrzenienia wirusa jest dużo mniejsze. Nie oznacza to, że nie powinniśmy stosować się do zaleceń dot. bezpieczeństwa swojego oraz obsługi danego punktu. Sprawmy też, aby nasza wizyta przebiegła szybko i sprawnie.

Uszanujmy także indywidualne decyzje tych placówek, które mogą mimo to zdecydować się na wstrzymanie swojej działalności przez najbliższe dni.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button