Aktualnie czytasz:
Korki są wspaniałe... jadąc skuterem
4
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dokumentowanie polskich korków z punktu widzenia skutera to najlepsza rekomendacja jednośladu. Pomyśl tylko, ile czasu zajęłoby Tobie przemierzenie tego odcinka samochodem, albo autobusem? Dużo dłużej, prawda? Inna kwestia to ekologia i ekonomia tego rozwiązania. Nie posiadasz jeszcze skutera? A wiesz, że prezentowany pogromca korków spala 2L/100 km? Prezentowane nagranie to też dobre źródło wiedzy dla tych wszystkich, którzy w korkach czują się mało pewnie.
Brawa dla autora tego materiału.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe qazwsxedc
  6 maja 2010 at 07:10

  Powiedźmy sobie szczerze, jazda pasem BUS jest zabroniona.
  Kierujący nie musiał się praktycznie wykazywać umiejętność precyzyjnego prowadzenia przy niskich prędkościach i coś czuje, że gdyby zawitał na Śląsk,gdzie ja jeszcze pasa dla autobusów nie wiedziałem, to najprawdopodobniej stałby w tym korku.

 • Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  6 maja 2010 at 07:54

  To prawda, za buspas powinien być tutaj mandacik. Ja osobiście nie pochwalam.

 • Zdjęcie profilowe Gorzki
  6 maja 2010 at 13:03

  U mnie też Buspasa jeszcze nie widziałem xD W sobote też się będę musiał nieźle przebijać, bo ludzie z całej Polski fani akrobacji na samolotach się zjadą :/

 • Zdjęcie profilowe uzytkownick
  12 lutego 2011 at 15:41

  Przede wszystkim przepisy są chore i stają się coraz bardziej ‚chorsze’.
  Co przeszkadza, żeby pozwolić motocyklom na jazdę bus-pasem?

  A przede wszystkim bus-pasy zwiększają niebotycznie korki w stolicy..