Komisariat: Policja radzi jak jeździć motocyklem

Policja aktywnie uczestniczy w działaniach mających na celu podnoszenie świadomości na drodze. Sezon skuterowy i motocyklowy w pełni. Pora na przypomnienie mogłoby się wydawać banałów.
W programie “Komisariat” WP.TV funkcjonariusz wspomina także o prawie jazdy AM, które przypomnijmy wejdzie w życie od następnego sezonu i o bezpieczeństwie jazdy na motorze i motorowerze.

Z materiału dowiadujemy się również innych ciekawych rzeczy, przykładowo: Jakie są najczęstsze grzechy motocyklistów. Prędkość, to oczywiste. Drugie przewinienie na liście to jazda bez wymaganych uprawnień, zaskoczeni?

Fot.: Skuterowo.com

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

8 opinii

  1. JA z tej calej gadki boje sie tylko tych nowych kategori :/

    Zara w grudniu trzeba sie bedzie zapisac na prawko jeszcze na stare przepisy ;D

  2. To jak to w końcu jest? W przyszłym roku (2012) wchodzą nowe kategorie prawa jazdy, a prawo jazdy AM wchodzi dopiero od 2013 roku? Bardzo mnie to interesuje, gdyż w 2012r (wrzesień) mam osiemnastke 😉

  3. Witam mam 15 lat i nie wiem czy można robić kartę motorowerową na komisariacie . Pytałem się w połowie roku szkolnego i niemożna . Koniec roku szkolnego już niebawem a ja nie mam karty a nie chce czekać do następnego roku szkolnego bo chce pojeździć w wakacje może ktoś wie coś na ten temat .

  4. Podgrzewane manetki ale po co jak ma się rękawice? Jazda na jednym kole wykroczeniem z jakiego artykułu jak on brzmi ktoś wie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button