Komisariat: Policja radzi jak jeździć motocyklem

Policja aktywnie uczestniczy w działaniach mających na celu podnoszenie świadomości na drodze. Sezon skuterowy i motocyklowy w pełni. Pora na przypomnienie mogłoby się wydawać banałów.
W programie "Komisariat" WP.TV funkcjonariusz wspomina także o prawie jazdy AM, które przypomnijmy wejdzie w życie od następnego sezonu i o bezpieczeństwie jazdy na motorze i motorowerze.

Z materiału dowiadujemy się również innych ciekawych rzeczy, przykładowo: Jakie są najczęstsze grzechy motocyklistów. Prędkość, to oczywiste. Drugie przewinienie na liście to jazda bez wymaganych uprawnień, zaskoczeni?

Fot.: Skuterowo.com
REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. To jak to w końcu jest? W przyszłym roku (2012) wchodzą nowe kategorie prawa jazdy, a prawo jazdy AM wchodzi dopiero od 2013 roku? Bardzo mnie to interesuje, gdyż w 2012r (wrzesień) mam osiemnastke 😉

  2. Witam mam 15 lat i nie wiem czy można robić kartę motorowerową na komisariacie . Pytałem się w połowie roku szkolnego i niemożna . Koniec roku szkolnego już niebawem a ja nie mam karty a nie chce czekać do następnego roku szkolnego bo chce pojeździć w wakacje może ktoś wie coś na ten temat .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button