Kolejny motocyklista psuje nam reputację. Na Zakopiance „ścigiem” w krótkim rękawku, między motocyklami i finalnie na poboczu

autor
26 lipca 2018 15:14

Pisaliśmy wielokrotnie, że nasze zdanie na temat polskich królów szos, których nie obowiązują przepisy ruchu drogowego, jest jednoznaczne. Kolejny przykład psucia reputacji motocyklistom, przez motocyklistę, ląduje na głównej portalu Wykop.pl.

I kolejny przykład na to, że konsekwencje braku myślenia są poważne. Poważne konsekwencje, nie tylko dla jednostki z filmu. As na sportowym motocyklu, w krótkim rękawku i jeansach, wyprzedza pomiędzy samochodami. Biorąc pod uwagę prędkość (i przeprostowane łokcie), "motocyklista" niespecjalnie panuje nad tym co robi. Nic dziwnego, że kierowca Audi go nie zauważa. Uwaga, wulgarny język:

Efekt? Oczywiście opłakany, choć z informacji do których udało nam się dotrzeć motocykliście nie stało się nic poważnego. Na szczęście jest także to wideo, które jednoznacznie ukazuje winnego.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Tylko co z tego, jeśli wszyscy (my - motocykliści) za to zapłacimy? Sami zobaczcie na agresywne komentarze. Zamazałem wulgarny język:

Patelnia Chabówka 2018: O tym dlaczego motocyklistom w grupie odparowuje IQ

[trending]

 

 

Ostatnie doniesienia