Aktualnie czytasz:
Za tydzień: Zlot Skuterowo.com: Wariator Odc. 15
0

Już tylko tydzień do Zakończenia Sezonu Skuterowo.com. 2 października, 15.00, Modlińska 103A, Warszawa. Prócz wspólnego grilla, długich rozmów, konsultacji technicznych, jazd testowych i wyprzedaży z rabatami do -70% procent pojawi się też muzyka. Gościem dzisiejszego wydania Wariatora jest Łukasz (OnAir! NTSB DJs agreement), DJ z kilkuletnim stażem, który stworzy świetnie dźwiękowe tło przy którym zapewne każdy, bez względu na wiek miło spędzi czas.
[display_podcast]

Podsumowanie akcji Ja w Korkach nie Stoję i zakończenie sezonu Skuterowo.com 2010.


Czas:
02.10.2010 (sobota)
Godzina 15.00
Miejsce:
ul. Modlińska 103A, Warszawa
Wstęp: Wolny
Atrakcje: Grill, Darmowe gadżety, konkursy z nagrodami, konsultacje techniczne, jazdy testowe, wyprzedaże do -70%.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Zobacz wszystkie informacje na temat imprezy.

Dziś w programie: Dzisiaj poznacie więcej szczegółów odnośnie planowanego 2 października wielkiego zlotu z okazji zakończenia sezonu Skuterowo.com.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Tak, obiecaliśmy, że dzisiaj będzie nieco więcej szczegółów odnośnie tego co będzie się działo drugiego, czyli już za tydzień w sobotę w Warszawie na Modlińskiej w warszawskim centrum skuterowym. Oprócz tego, że będą nagrody, będą konkursy, będą również inne niespodzianki, w tym i te muzyczne. Razem ze mną jest Łukasz, który będzie dbać o muzyczny klimat właśnie tego sobotniego spotkania.
Łukasz: Cześć Leszku na początku.

Leszek: Cześć.

Łukasz: Postaram się dopasować muzykę do klimatu i do waszych upodobań, tak żebyśmy się wszyscy razem dobrze bawili.
Leszek: No i to jest chyba najlepsza rekomendacja dla Łukasza, że pojawił się w tym miejscu, o tej porze i robił to co robi najlepiej, a prócz tego tak jak wam mówiłem i wspominałem wielokrotnie na pewno będziecie mogli wszyscy liczyć na wielkiego grilla, będziecie mogli liczyć na nagrody, które pojawią się w wielu konkursach. Na miejscu będą też mechanicy, którzy odpowiedzą na wasze pytania, a do tego wszystkie ważna informacja, że na tą imprezę wstęp jest jak najbardziej wolny. Dlatego przypomnę, 2 października, czyli najbliższa sobota, warszawskie centrum skuterowe Scooterland Modlińska 103a godzina 15. Tam będziemy czekać również na Ciebie.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%