Za tydzień: Zlot Skuterowo.com: Wariator Odc. 15

Już tylko tydzień do Zakończenia Sezonu Skuterowo.com. 2 października, 15.00, Modlińska 103A, Warszawa. Prócz wspólnego grilla, długich rozmów, konsultacji technicznych, jazd testowych i wyprzedaży z rabatami do -70% procent pojawi się też muzyka. Gościem dzisiejszego wydania Wariatora jest Łukasz (OnAir! NTSB DJs agreement), DJ z kilkuletnim stażem, który stworzy świetnie dźwiękowe tło przy którym zapewne każdy, bez względu na wiek miło spędzi czas.
[display_podcast]

Podsumowanie akcji Ja w Korkach nie Stoję i zakończenie sezonu Skuterowo.com 2010.


Czas:
02.10.2010 (sobota)
Godzina 15.00
Miejsce:
ul. Modlińska 103A, Warszawa
Wstęp: Wolny
Atrakcje: Grill, Darmowe gadżety, konkursy z nagrodami, konsultacje techniczne, jazdy testowe, wyprzedaże do -70%.

Zobacz wszystkie informacje na temat imprezy.

Dziś w programie: Dzisiaj poznacie więcej szczegółów odnośnie planowanego 2 października wielkiego zlotu z okazji zakończenia sezonu Skuterowo.com.

Tak, obiecaliśmy, że dzisiaj będzie nieco więcej szczegółów odnośnie tego co będzie się działo drugiego, czyli już za tydzień w sobotę w Warszawie na Modlińskiej w warszawskim centrum skuterowym. Oprócz tego, że będą nagrody, będą konkursy, będą również inne niespodzianki, w tym i te muzyczne. Razem ze mną jest Łukasz, który będzie dbać o muzyczny klimat właśnie tego sobotniego spotkania.
Łukasz: Cześć Leszku na początku.

Leszek: Cześć.

Łukasz: Postaram się dopasować muzykę do klimatu i do waszych upodobań, tak żebyśmy się wszyscy razem dobrze bawili.
Leszek: No i to jest chyba najlepsza rekomendacja dla Łukasza, że pojawił się w tym miejscu, o tej porze i robił to co robi najlepiej, a prócz tego tak jak wam mówiłem i wspominałem wielokrotnie na pewno będziecie mogli wszyscy liczyć na wielkiego grilla, będziecie mogli liczyć na nagrody, które pojawią się w wielu konkursach. Na miejscu będą też mechanicy, którzy odpowiedzą na wasze pytania, a do tego wszystkie ważna informacja, że na tą imprezę wstęp jest jak najbardziej wolny. Dlatego przypomnę, 2 października, czyli najbliższa sobota, warszawskie centrum skuterowe Scooterland Modlińska 103a godzina 15. Tam będziemy czekać również na Ciebie.

Fot.: Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:
Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button