Aktualnie czytasz:
Kaskader czy amator na skuterze?
4
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Chwila nie rozwagi i oto do czego może dojść na skrzyżowaniu… Na szczęście skuterzysta który zderzył się z autem wychodzi bez szwanku mimo silnego zderzenia samochodu ze skuterem – mogło dojść do tragedii. Tymczasem jak to możliwe, że z tak mocnego zderzenia samochodu i skutera skuterzysta wychodzi cało i zdrowo? I do tego wstaje o własnych siłach na nogi i rozpoczyna kłótnie z kierowcą samochodu. Hmm… można tu mówić o niesamowitym szczęściu. Kierowca zarówno samochodu jak i skutera nigdy nie zapomną tego wypadku do końca swojego życia.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  15 stycznia 2011 at 21:03

  Klasyka. 🙂
  Myślę, że koleś po prostu jest w szoku, dlatego się tak wydziera nieskładnie:D

 • Zdjęcie profilowe Szefuniko
  15 stycznia 2011 at 22:18

  ten kolo na skuterze bez kasku chyba jechał, ma koleś farta…
  zaczął się kłócić z kierowcą, ponieważ atak jest najlepszą obroną, od razu atakuje kierowce auta i ten nie wie co ma zrobić a świadkowie sądzą wtedy że to wina kierowcy.

 • Zdjęcie profilowe mario_78_78
  15 stycznia 2011 at 22:22

  musiała zadziałać mega dawka adrenakiny + szczęśliwy zbieg okoliczności – nietypowe autko , stosunkowo mała prędkośc … ale i tak MEGA fart

 • Zdjęcie profilowe Vin
  16 stycznia 2011 at 10:14

  Nie no, jakby we mnie tak samochód walnął to bym na pewno nie stanął o własnych siłach na nogi ;/