Kalendarz 2021 – “Motocyklowe Legendy”

To już druga edycja kalendarza motocyklowego wydanego przez Inter Cars SA. Dział Części do Motocykli Inter Cars poszedł za ciosem i na 2021 przygotował kolejne wydanie, tym razem pod nazwą
„Moto Legendy”.

Pierwsza edycja – wydana z okazji 30. lecia firmy, spotkała się z ciepłym przyjęciem, dlatego decyzja o kontynuacji mogła być tylko jedna. Przyszłoroczna edycja wydana jest pod hasłem “Motocyklowe legendy”, a jej karty dekorują motocykle, które są legendami, ale nie tylko ze względu na to, że stoją w najważniejszych muzeach, czy najwspanialszych kolekcjach. Legendy zostały wybrane spośród motocykli, które zajęły swoje miejsce w historii motocyklizmu, nie tylko jako „marki światowe”, ale również jako motocykle, które na miano legendy zasłużyły na rodzimym gruncie. Nie wszystkie te motocykle uchodzą za najlepsze, najszybsze, czy najbardziej zaawansowane technicznie. Za to miały to „coś”, co sprawia, że pozostają w pamięci lub ich legenda przekazywana jest kolejnym pokoleniom.

Oto kalendarz rund MotoGP na sezon 2021

Na karty kalendarza trafił m.in.: Sokół 1000, Junak, Indian, MV Agusta, czy Ural M63. Podobnie jak produkcja ubiegłoroczna, najnowsze dzieło zostało wydane w języku polskim, jak również w wersji anglojęzycznej, która trafi do 16 Spółek Zagranicznych Inter Cars SA. To tylko część prezentowanych motocykli. Wszystkich tajemnic kalendarza nie możemy zdradzić, ale z pewnością będziesz mieć okazje je poznać u swojego mechanika.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button