Junak pokazał nowy model CR 125 na Moto Expo 2016

Junak CR 125 został oficjalnie zaprezentowany na Moto Expo 2016. To kolejny motocykl o klasycznych liniach, nawiązujący swoim charakterem do cafe racera.

Liczne chromy, szprychowe koła, ciekawie zakończony układ wydechowy i charakterystyczny "zadupek". Przedstawiciele Junaka nie ukrywają, że CR 125 ma szanse się podobać, przez co wiele z tych motocykli może się wkrótce pojawić na naszych drogach.

Damian Śmigielski, jednoślad.pl. Jestem na stoisku Junaka. Obok mnie maszyna, która najbardziej mi się podoba z oferty Junaka. To jest model CR 125. Przypomina mi moją Hondę XBR 500, którą kiedyś miałem, ale niestety już się jej pozbyłem. 125 cm3, zasilanie jeszcze gaźnikiem, ale tutaj zobaczcie jaki klasyczny kopniak. Bardzo ładna linia, motocykl pięknie wystylizowany. Z przodu zawieszenie upside down, bardzo ładne tylne amortyzatory. Z tyłu jest też tarcza hamulcowa, a nie bęben. Dosyć dojrzała maszyna jak na 125 i myślę, że też będzie równą walkę prowadziła z modelem Cafe. Subskrybujcie nasz kanał na YouTube, zaglądajcie na Facebooka i portal Jednoślad.pl, zapraszam.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. w dalszym ciągu nie wiemy jaka jest jego moc, masa, czy w silniku jest wałek odpowiedzialny za likwidacja drgań jednostki napędowej a co najważniejsze nie jest znana jego wielkość. Warto było by porównać wizualnie maszyny CR i 123

  2. Wielkością i ciężarem zbliżony do Rometa Cafe 125, rama i umiejscowienie podnóżków podobne do Junaka 121.
    Jak się na niego siada, wrażenie lekkości roweru, dużo lżej niż Junak RS125. Kierownica połówki przykręcone bezpośrednio do półki i super zegary lekko retro. Siodło jest fajne i pozycja byłaby super, tylko niestety położenie podnóżków daje pozycje wyprostowaną, podnóżki powinny być bardziej z tyłu, i wtedy byłoby super. A tak mamy bazę na małego Cafe Racera, a jak na baze to cena jest lekko przyduża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button