Junak 902: Zobacz z Bliska

Junak 902 to motorowerowa propozycja dla zarówno najmłodszych, jak i również nieco dojrzalszych miłośników dwóch kółek. Maszyna prowadzi się bardzo komfortowo ze względu na nisko osadzoną kanapę. 902 okazał się również bardzo dobrze wyważonym, pewnie prowadzącym się pojazdem.
Karol Kopytek, Junak: Model Junak 902 to ciekawa propozycja motoroweru nie tylko dla najmłodszych – 14, 15-latków, ale również dla starszych osób ze względu na obniżone miejsce siedziska, które umożliwia zdecydowanie łatwiejsze wejście na motorower. Do tego zdecydowanie bardziej komfortowa sylwetka plus ułatwione wsiadanie -dają nam możliwość sprzedaży tych motorowerów dla całej grupy wiekowej. Dostępne oczywiście w salonach Junak w dwóch wersjach kolorystycznych – w bordowy i grafitowy.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

 1. Mam go od ponad roku, ok. 3500 km na liczniku i jedyna zarejestrowana awaria to spalona lampka 🙂 Oczywiście przy prędkościach 50+ pojawiają się drgania ale idzie wytrzymać (chińczyki tak mają…). Prędkość maksymalna nieodnotowana bo jak w dwójkę jechaliśmy to wskazówka uciekła za licznik 🙂

 2. Mam go od 2 lat i mogę polecic, zero awarii, wszystko działa. Jecyny minus to płacenie za przeglady po 200zł, żeby gwarancji nie stracic. Maszyna godna polecenia!

 3. Witam,

  trzeci sezon, 10 tyś. Praktycznie nie do wyregulowania skrzynia biegów, właśnie zacięła mi się linka gazu ( po odpaleniu jest na max ).
  Powyżej 60 km/h drgania powoduje mrowienie w rękach.
  Wskaźnik poziomu paliwa padł po miesiącu i w serwisie nie naprawili.
  Lampa tylna padła po jednym dobrym deszczu, który mnie spotkał na drodze ( podobno cienkie kable ).

  Plus – motorek ze względu na niskie koszy zakupu już się zwrócił.

  Ogólnie polecam kupić coś nowocześniejszego z wtryskiem ( trzeba dołożyć co prawda drugie tyle )…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button