Junak 127 (motocykl na kat. B) wkrótce trafi do salonów

Wczoraj Junak na swoich stronach zaprezentował pierwszą z nowości na sezon 2015. Jest to typowy miejski neked o agresywnych kształtach. Motocykl Junak 127 o pojemności 125 ccm będzie dostępny w salonach już w pierwszym kwartale nowego roku.

Prócz ceny (5799,00 PLN) Junak nie zdradza danych technicznych modelu 127. Udostępnia za to kilka fotografii będących ilustracją wersji kolorystycznych (5). Z pewnością można stwierdzić, że pojazd ten będzie chłodzony jedynie powietrzem, zostanie wyposażony w kierunkowskazy typu led. Dobrą informacją pozostaje fakt niskiego umiejscowienia kanapy kierowcy. Być może dzięki temu będzie to ciekawa propozycja dla niskich osób. Według zapewnień producenta w Junaku 127 125 ccm “zachwyci Was niezwykle wygodna pozycja za kierownicą i świetne prowadzenie.”

Jeszcze w tym roku Junak zapowiada pokazanie całej kolekcji modeli 125 ccm na sezon 2015

[nggallery id=300]

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Profanacja klasyka !!! Junak tu, Junak tam, a to tylko Chińskie podróbki !!! nic nie mają wspólnego z Polskim klasykiem !!! a utrudniają tylko utrzymanie klasyka , chcę kupić coś do Junaka wpisuję w wyszukiwarkę a tu pełno chińskich śmieci !!! zamiast części do klasyka .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button