125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak 127 (motocykl na kat. B) wkrótce trafi do salonów
1

Wczoraj Junak na swoich stronach zaprezentował pierwszą z nowości na sezon 2015. Jest to typowy miejski neked o agresywnych kształtach. Motocykl Junak 127 o pojemności 125 ccm będzie dostępny w salonach już w pierwszym kwartale nowego roku.

Prócz ceny (5799,00 PLN) Junak nie zdradza danych technicznych modelu 127. Udostępnia za to kilka fotografii będących ilustracją wersji kolorystycznych (5). Z pewnością można stwierdzić, że pojazd ten będzie chłodzony jedynie powietrzem, zostanie wyposażony w kierunkowskazy typu led. Dobrą informacją pozostaje fakt niskiego umiejscowienia kanapy kierowcy. Być może dzięki temu będzie to ciekawa propozycja dla niskich osób. Według zapewnień producenta w Junaku 127 125 ccm „zachwyci Was niezwykle wygodna pozycja za kierownicą i świetne prowadzenie.”

Jeszcze w tym roku Junak zapowiada pokazanie całej kolekcji modeli 125 ccm na sezon 2015

[nggallery id=300]

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Marcin
    6 marca 2016 at 01:44

    Profanacja klasyka !!! Junak tu, Junak tam, a to tylko Chińskie podróbki !!! nic nie mają wspólnego z Polskim klasykiem !!! a utrudniają tylko utrzymanie klasyka , chcę kupić coś do Junaka wpisuję w wyszukiwarkę a tu pełno chińskich śmieci !!! zamiast części do klasyka .