125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak 127 (motocykl na kat. B) wkrótce trafi do salonów
1

Wczoraj Junak na swoich stronach zaprezentował pierwszą z nowości na sezon 2015. Jest to typowy miejski neked o agresywnych kształtach. Motocykl Junak 127 o pojemności 125 ccm będzie dostępny w salonach już w pierwszym kwartale nowego roku.

Prócz ceny (5799,00 PLN) Junak nie zdradza danych technicznych modelu 127. Udostępnia za to kilka fotografii będących ilustracją wersji kolorystycznych (5). Z pewnością można stwierdzić, że pojazd ten będzie chłodzony jedynie powietrzem, zostanie wyposażony w kierunkowskazy typu led. Dobrą informacją pozostaje fakt niskiego umiejscowienia kanapy kierowcy. Być może dzięki temu będzie to ciekawa propozycja dla niskich osób. Według zapewnień producenta w Junaku 127 125 ccm "zachwyci Was niezwykle wygodna pozycja za kierownicą i świetne prowadzenie."

Jeszcze w tym roku Junak zapowiada pokazanie całej kolekcji modeli 125 ccm na sezon 2015

[nggallery id=300]

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Marcin
    6 marca 2016 at 01:44

    Profanacja klasyka !!! Junak tu, Junak tam, a to tylko Chińskie podróbki !!! nic nie mają wspólnego z Polskim klasykiem !!! a utrudniają tylko utrzymanie klasyka , chcę kupić coś do Junaka wpisuję w wyszukiwarkę a tu pełno chińskich śmieci !!! zamiast części do klasyka .