125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak 127 (125 ccm na prawo jazdy B). Zobacz z bliska, razem ze Skuterowo.com
1

Junak 127 125 ccm to średnia półka cenowa tej marki. Motocykl nie wyróżnia się w sposób szczególny z tłumu i nie poraża swoim wyglądem. To miejski przeciętniak, który po prostu ma służyć sprawiając przyjemność z jazdy właścicielowi i pasażerowi.

Według danych producenta Junak 127 posiada nieco ponad 8 KM mocy. Jednak podróżując tym motocyklem ma się wrażenie, że silnik jest nieco żwawszy, niż na papierze. Moto nie jest lekkie, to wbrew pozorom 147 kg masy. Dobrze przynajmniej, że środek ciężkości jest umiejscowiony dość nisko, podobnie jak kanapa. To pozwala na lepsze wyczucie sprzętu – przydatne zwłaszcza początkującym.

Naszym zdaniem największą wadą tego motocykla jest wygląd – kompletnie nijaki. Możecie się oczywiście nie zgodzić z naszą oceną, bo to wyłącznie kwestia gustu. Wybierając pierwszy motocykl 125 design nie ma aż takiego znaczenia. Częściej patrzy się na cenę oraz łatwość prowadzenia. Oba te warunki spełnia Junak 127, który wkrótce zawita w Skuterowo.com.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • BeePee
    30 lipca 2015 at 12:42

    Przymierzam się do kupna Junaka. Z ich oferty najbardziej podoba mi się właśnie 127 (nie licząc NK, na którego mnie nie stać). Kiedy można spodziewać się szerszego testu tej maszyny? Jest bardzo mało informacji na temat tego modelu. Czy jest duża różnica między 127 a 123? Wg specyfikacji 123 ma teoretycznie lepszy silnik bo OHC (vs OHV w 127). Czy jakość wykonania 127 jest lepsza niż 123? Bo być powinna z racji, że to dużo nowszy model.
    Czekam z niecierpliwością na test. Na pewno pomoże mi w wyborze właściwego motocykla.