125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak 127 (125 ccm na prawo jazdy B). Zobacz z bliska, razem ze Skuterowo.com
1
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Junak 127 125 ccm to średnia półka cenowa tej marki. Motocykl nie wyróżnia się w sposób szczególny z tłumu i nie poraża swoim wyglądem. To miejski przeciętniak, który po prostu ma służyć sprawiając przyjemność z jazdy właścicielowi i pasażerowi.

Według danych producenta Junak 127 posiada nieco ponad 8 KM mocy. Jednak podróżując tym motocyklem ma się wrażenie, że silnik jest nieco żwawszy, niż na papierze. Moto nie jest lekkie, to wbrew pozorom 147 kg masy. Dobrze przynajmniej, że środek ciężkości jest umiejscowiony dość nisko, podobnie jak kanapa. To pozwala na lepsze wyczucie sprzętu – przydatne zwłaszcza początkującym.

Naszym zdaniem największą wadą tego motocykla jest wygląd – kompletnie nijaki. Możecie się oczywiście nie zgodzić z naszą oceną, bo to wyłącznie kwestia gustu. Wybierając pierwszy motocykl 125 design nie ma aż takiego znaczenia. Częściej patrzy się na cenę oraz łatwość prowadzenia. Oba te warunki spełnia Junak 127, który wkrótce zawita w Skuterowo.com.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • BeePee
    30 lipca 2015 at 12:42

    Przymierzam się do kupna Junaka. Z ich oferty najbardziej podoba mi się właśnie 127 (nie licząc NK, na którego mnie nie stać). Kiedy można spodziewać się szerszego testu tej maszyny? Jest bardzo mało informacji na temat tego modelu. Czy jest duża różnica między 127 a 123? Wg specyfikacji 123 ma teoretycznie lepszy silnik bo OHC (vs OHV w 127). Czy jakość wykonania 127 jest lepsza niż 123? Bo być powinna z racji, że to dużo nowszy model.
    Czekam z niecierpliwością na test. Na pewno pomoże mi w wyborze właściwego motocykla.