Aktualnie czytasz:
John McGuinness ma 45 lat i chce wygrać Isle of Man TT na Nortonie
0

Sporo spekulowano na temat ewentualnego transferu McGuinnessa, jednak nikt do końca nie wierzył, że od dawna związany z Hondą McGuinness przeniesie się do… Nortona. Podczas Isle of Man TT 2018 McGuinness dosiądzie Nortona SG7.

Nie chciałem zakończyć mojej kariery z powodu kontuzji. Szczerze mówiąc nie wiem czy będę w stanie wrócić do sprawności w 100%, ale na chwilę obecną wszystko idzie w dobrym kierunku. […] Jestem gotowy by zmienić producenta. Potrzebowałem „kopniaka” entuzjazmu, a dokładnie taki znalazłem w Nortonie. Od pierwszego momentu poznania Stuarta Garnera wiedziałem, że za Nortonem kryje się pasja – komentował transfer John McGuinness.

Zeszłoroczne problemy Hondy i mocno oplotkowany brak zaangażowania zespołu na pewno ułatwił decyzję McGuinness’owi. Oczywiście ciężko jednoznacznie określić konkurencyjność niewielkiej manufaktury jaką jest Norton, ale warto pamiętać, że TT rządzi się swoimi prawami. A posiadanie zawodnika, który ma na koncie 23 zwycięstwa w TT na pewno nie zaszkodzi.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

W zeszłym roku jadący na Nortonie SG6 Josh Brookes skończył rywalizację w Senior TT na świetnej 6. pozycji:

Źródło: A&R

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%