Jak nieprawidłowo dotrzeć skuter lub motocykl, cz. 2

Znany już nam doskonale Pan w białych skarpetach i sandałach okazuje się być dealerem skuterów. Przed sprzedażą testuje nowe, niedotarte maszyny w oto taki sposób. A czy ty kupiłbyś taki skuter mając świadomość, że wcześniej był "sprawdzany"?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. O w morde. Bez jaj ale byłem gotów od nich kupić skuter, 2 suwa który miał mieć blokade i po odblokowaniu ciągnąć 90. Dzięki Bogu, że go nie wziąłem uff.

  2. Zauważcie, że na zdjęciach umieszczanych na jednym z portali aukcyjnych przedstawiających ich 'ofertę' obok skuterów leżą na szarej kostce porzucone pety…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button