Aktualnie czytasz:
Honda CRF1000L Africa Twin dla policji. Wygląda świetnie!
0

Amerykański oddział Hondy wraz z Rolandem Sandsem przygotował model CRF1000L Africa Twin dedykowany pracy w policji. Afryka posiada kuloodporne sakwy, kevlarowy koc balistyczny, mocowanie na broń długą i… zawieszenie marki Ohlins. 

Potrzebują mieć ją w garażu, poważnie! Komenda policji z Redondo Beach (Kalifornia) współpracując z amerykańskim importerem Hondy oraz znanym producentem akcesoriów i odzieży, Rolandem Sandsem, postanowiła stworzyć nowe rozwiązanie dla zmotoryzowanych funkcjonariuszy. Do tej pory policjanci z Redondo Beach korzystali z nieco przestarzałych Hond ST1300 Pan European.

Inicjatywa wyszła od samych funkcjonariuszy, którzy chcieli motocykl lżejszy, zwinniejszy i posiadający terenowe właściwości. Model Africa Twin nasuwa się sam.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

W taki oto sposób powstała niesamowita Africa Twin o oznaczeniu RBPD Africa Twin Police.

Jeśli chcemy być jednym z najnowocześniejszych oddziałów w kraju, musimy iść o krok dalej, pokazywać drogę. Dlatego jeśli szukamy partnerów, to zawsze są to eksperci z najwyższej półki – komentował szeryf Keith Kauffman.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Co znajdziemy w tej niesamowitej Hondzie? Oparto ją o model wyposażony w dwusprzęgłową skrzynię, by funkcjonariusz mógł zajmować się swoimi obowiązkami bez konieczności używania sprzęgła. Dalsza lista przeróbek jest imponująca. Przednie zawieszenie Ohlins dedykowane modelowi oraz tylny amortyzator Ohlins. Felgi Excel z piastami Talon oraz opony Dunlop D908. Kierownica ProTaper, handguardy Cycra, wykonane na zamówienie żelowe siedzenie SAddlemen, filtr powietrza K&N, tłumik końcowy Yoshimura oraz pakiet osłon AltRider.

Najciekawsze są jednak rozwiązania stricte policyjne. To specjalna wiązka elektryczna, homologowane oświetlenie oraz policyjne radio i w końcu kabura na karabinek AR-15, koc balistyczny z kevlaru i kuloodporne sakwy.

Sami funkcjonariusze muszą być solidnie podnieceni nową Hondą, bo taki klip dodali na swojego Instagrama (włączcie dźwięk):

Honda CRF1000L Africa Twin dla policji – zdjęcia:

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%