Aktualnie czytasz:
HONDA AFRICA TWIN 2021: Powraca w pięknej, klasycznej odsłonie
0

Honda CRF1100L Africa Twin, czyli ewolucyjna wersja wskrzeszonego po latach kultowego modelu adventure będzie dostępna w wersji modelowej 2021 w nowych wariantach kolorystycznych. Nie zabraknie kultowego schematu jaki nosiła pierwsza Africa Twin, czyli XRV 650.

 Zmiany konstrukcyjne w najnowszej odsłonie "afryki" zostały wprowadzone w modelu 2020. Było ich naprawdę sporo i związane były nie tylko z dostosowaniem do nowych norm homologacyjnych.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zasadnicza modernizacja dużego wyprawowego enduro Hondy została przeprowadzona w motocyklu z roku modelowego 2020. Maszyna otrzymała lżejsze podwozie, dzięki czemu poprawiła się jej sprawność w terenie, a ponadto ma bardziej smukłą sylwetkę w stylu rajdowym i zmienioną pozycję kierowcy. Zwiększono pojemność skokową, podnosząc w ten sposób moc i moment obrotowy silnika, spełniającego obecnie wymogi normy EURO5.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

W najnowszej odsłonie modelu Africa Twin wprowadzono także sześcioosiowy bezwładnościowy moduł pomiarowy IMU zarządza trybami jazdy i systemem HSTC, a także trzema dodatkowymi układami - ABS w czasie pokonywania zakrętów, kontrolą podnoszenia koła i nową funkcją wykrywania zakrętów, dostępną w wersji z przekładnią DCT.

Nowy 6,5-calowy ekran dotykowy TFT z kolorowym wyświetlaczem oferuje aplikację Apple CarPlay i łączność Bluetooth, a nowe, podwójne światła LED do jazdy dziennej (DRL) oraz tempomat są wyposażeniem standardowym.

W 2021 roku model Africa Twin zyska bardzo popularny trójkolorowy wariant kolorystyczny Pearl Glare White Tricolor, wcześniej dostępny tylko w wersji CRF1100L Africa Twin Adventure Sports.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
100%
0%