Aktualnie czytasz:
Honda Adventure Day 2019 już pod koniec maja
0

W tym roku startujemy z nową inicjatywną dla entuzjastów marki Honda nazwaną Honda Adventure Day. Będzie to impreza dla miłośników jazdy turystycznej i terenowej (Adventure) połączona z Rajdem Tukan który odbędzie się w dniach 24-26.05.2019.

Przewidziane są trzy trasy:

Trasa turystyczna – rajd na orientację podkreślający walory turystyczne i widokowe Dolnego Śląska przebiegający po wytyczonej trasie asfaltowej.

  • długość trasy to około 200km wraz z zadaniami turystycznymi dla uczestników
  • wskazówki do trasy opracowane w sposób typowy dla roadbooka, zawierającymi dane o trasie
  • roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS), dla chętnych lub w formie papierowej

Trasa szutrowaprzejazd dojazdówkami Rajdu Tukan, ale bez obowiązku startu na odcinkach specjalnych. Przejazd po drogach polnych, szutrowych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego. Zalecane opony kostkowe.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.

  • długość trasy około 160km po drogach polnych, szutrowych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego.
  • roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS) dla chętnych roadbook w wersji papierowej. Ślad trasy dla chętnych dostępny poprzez odpowiednie pliki w formatach GPS

Trasa off-road – łącznie około 160km, start na odcinkach specjalnych Rajdu Tukan ( OSy łącznie ok 35- 40 km) wraz z dojazdami do OS po drogach polnych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego. Wymagane opony kostkowe.

  • roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS) dla chętnych roadbook w wersji papierowej
  • ślad trasy dostępny poprzez odpowiednie pliki w formatach GPS

Bazą imprezy będzie ogród na tyle nieczynnego już zajazdu Złoty Lew w miejscowości Bardo Śląskie. Możliwość noclegu we własnych namiotach na terenie bazy lub w okolicznej bazie hotelowej we własnym zakresie.

Wpisowe to:

  • 150 zł kierowca motocykla HONDA (liczba miejsc ograniczona)
  • 75 zł pasażer motocykla lub kibic (jedynie jedzenie)

Zapisy na Honda Adventure Day u wszystkich autoryzowanych dealerów Honda.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%