Aktualnie czytasz:
Honda 250 R, wymuszenie pierwszeństwa i bliskie spotkanie z autem
2
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Piękna słoneczna pogoda, trzypasmowa jezdnia, nieduży ruch i ty jedziesz na swoim motocyklu Honda CBR 250 R niecałe 70 km/h – co może się złego wydarzyć? Na przykład to…

Niefrasobliwy kierowca skręca w lewo swoim kombi. Nie upewnia się, czy może wykonać ten manewr i…? Skutki jego bezmyślności są opłakane. Zniszczony motocykl i chłopak, który nie jest w stanie wydobyć z siebie niczego poza stłumionym wyciem z bólu. Swoją drogą co to za pierwsza pomoc, która opiera się na zadawanych bez końca pytaniach o to, czy wszystko w porządku. Chyba wiadomo, że w tej sytuacji NIC nie jest w porządku.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • wexus
  24 maja 2016 at 17:34

  Chmmm z początku myślał,że wyminie. Jednak wydaje mi się gdyby od razu hamował to skończyło by się na lekkim stuknięciu.

 • Zdjęcie profilowe jas13
  25 maja 2016 at 10:53

  Motocyklista zamiast się bawić (skanie z pasa na pas bez sygnalizacji), powinien patrzeć na drogę i przewidywać. Auto można było próbować ominąć lewą stroną, było dość miejsca.
  Pytanie czy wszystko w porządku ma na celu wstępną ocenę obrażeń oraz sprawdzenia czy osoba poszkodowana jest przytomna.