Aktualnie czytasz:
Hardcorowa jazda motorynką Honda DAX! Zobacz jak gość wymiata!
7
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Czegoś takiego dawno nie widzieliśmy. Patrząc na to co wyczynia na zmodyfikowanej Honda DAX, widać że jest prawdziwym hardcorowym kierowcą. Muzyka na klipie jest słaba, ale czy ktoś z Was w ogóle zwróci na to uwagę?

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Wombat
  19 czerwca 2015 at 07:48

  naoglądały się pacany GTA i dokazują po mieście. Dla mnie gość jest kretynem – tzn nie mam nic przeciwko kozaczeniu chodnikami, przeciskaniu się (nawet hardcorowo)… itd. Natomiast kilka manewrów gość wykonał na farta, kompletnie bez widoczność ale O DZIWO zawsze wtedy kiedy stanowił zagrożenie dla nieosłoniętych pieszych a nie dla ciężkich samochodów. Po dwu takich akcjach przestałem oglądać.

 • Zdjęcie profilowe WodzuWGK
  19 czerwca 2015 at 08:59

  Pewnie żona rodzi !

 • Zdjęcie profilowe detinko
  20 czerwca 2015 at 15:14

  to nie jest wymiatanie tylko prowokowanie wypadku. to tylko kwestia czasu kiedy ktoś ucierpi. kierujący to zwykły idiota nie superbohater. oby rozje#@ł tylko swój własny łeb

 • Zdjęcie profilowe Druid
  20 czerwca 2015 at 15:55

  Kolego Andrzeju Kuczmierowski… czy jest sens wyczyny jakiegoś zagranicznego idioty nazywać wymiataniem? Po co? Jako wzorzec dla gimbazy?
  +++
  Może kolega Moderator by skomentował ^profesjonalny^ strój tego idioty… O ile nasze glindzenie można nazwać ^innymi poglądami na kwestie ubioru^, to czy ten film nie jest propagowaniem nieodpowiedzialnego zachowania…?

 • Zdjęcie profilowe paci
  20 czerwca 2015 at 18:07

  Podobno człowiek bez mózgu żyć nie a tu proszę bezmózg na motorynce.

 • Zdjęcie profilowe Ravnarr
  21 czerwca 2015 at 11:55

  Aż się zalogowałem z wrażenia. Muzyka to jedyna rzecz do akceptacji na tym filmie.Facet jest skończonym kretynem, który powinien w pierdlu siedzieć, a nie rozbijać się po ulicach. A autor tej publikacji powinien dostać opieprz od redakcji (o ile macie coś takiego) za propagowanie bezmyślnej jazdy.

 • Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
  22 czerwca 2015 at 17:38

  W Polsce już by tak nie pojeździł. Tam kierowcy jeździli wolno i spokojnie. U nasz każdy wie jak się jeździ. Pięć minut i koleś by leżał pod osobówką. Pomijam już fakt w jaki sposób kierowca ten jeździł. Powinien z miejsca dostać karę finansową przewyższającą wartość jego bzyka, to może by się opanował. Na pustym polu czy drodze można takie rzeczy robić. Ale nie na drodze publicznej pełnej pieszych. Tytuł postu powinien zostać zmieniony na „Wyczyny nieodpowiedzialnego idioty. Materiał, jak nie jeździć”.