Turystyka

Zamek Chojnik - Karkonosze

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #72306 Reply
  cesaire
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Cześć!

  Od niedawna zafascynowały mnie ciekawe miejsca w Polsce i jednym z takich miejsc stał się zamek Chojnik pod Jelenią Górą.

  Co w nim ciekawego? Zapewne każdy dorosły chłopiec słyszał o Jędrku z zamku Chojnik, a jeśli nie powinien z nim jak najszybciej się zaznajomić! (http://www.youtube.com/watch?v=gFBqxcqJ-eg)
  Planuję tam trochę zwiedzania, spanie na terenie Jeleniej Góry oraz długi powrót zahaczając o Wrocław i inne „atrakcje”. Czas 2 lub 3 dni w sierpniu.

  Zamieszkuję świętokrzyskie, 22 lata, odległość ode mnie do Chojnika to prawie 400km, mam odblokowany skuter Keeway Matrix, doświadczenie w postaci przejechania jednego dnia ponad 500km do Lublina i z powrotem(by zabrać dziewczynę do Kazimierza Dln.;]). Chętnych do dołączenia zapraszam do kontaktu na priv.

  #80506 Reply
  marin09
  Użytkownik
  • Postów: 349

  I jak wyprawa? Podobał się Chojnik? Pozdr

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Zamek Chojnik - Karkonosze
Twoje informacje:
Back to top button