Turystyka

Wyprawa Dooko艂a Polski 2016

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe eadem eadem 4 lata, 4 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 6 post贸w - 1 przez 6 (z 6 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #305344 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe
    Anonimowy
    • Post贸w: 3 133

Siema!
    Mamy 24 maja 2016 roku, r贸wno za miesi膮c zaczynam urlop 16 dniowy (24 czerwiec 2016 – 10 lipca 2016 roku), i lec臋 moim ukochanym – kymco downtownem 300i okr膮偶y膰 dooko艂a Polsk臋!
    Jad臋 sam, koledzy ju偶 wymi臋kli. Wyje偶d偶am z Warszawy, jad臋 do Terespola. W Terespolu siadam przy zajebistej pizzy nad map膮, i ogarniam kolejny cel. Wyrocznia GOCLEVER pomaga mi tylko dotrze膰 do cel贸w.
    Wst臋pny plan: Najpierw Bieszczady, poruszam si臋 zgodnie z ruchem wskaz贸wek zegara.

#305345 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe
    Anonimowy

Wst臋pne przygotowania (Rozmieszczenie tabo艂贸w):
    https://www.youtube.com/watch?v=gOjLJ9WKY7w

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #305348 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe eadem
    eadem
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2 328

艁adnie. To si臋 nazywa jazda 馃槈
    Czy ja dobrze widz臋, 偶e DT300 to bratnia dusza do GTS300
    http://www.sym.pl/gts-joymax-300i-abs
    *
    Zulus ma takowego. Mo偶na by si臋 stykn膮膰 i por贸wna膰.

#305350 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 422

Powodzenia izdebski12, wyprawa takim sprz臋tem to b臋dzie czysta przyjemno艣膰 !

Kiedy艣 Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.
    #305371 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe
    Anonimowy

Mam nadzieje, 偶e moje nastawienie „Jad臋 na spontanie” bez szczeg贸艂owego planowania nie rozczaruje mnie. Czy mo偶e dok艂adnie wszystko zaplanowa膰 – noclegi itd. Jak my艣licie?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #305372 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe eadem
    eadem
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2 328

No jak jedziesz na spontanie, to si臋 nie dziw 偶e ma艂o kto do艂膮czy 馃槈 Wiesz, praca, obowi膮zki itd. Ja przyk艂adowo na urlopie powy偶ej 7 dni nie by艂em od 6 lat. A wiele os贸b ju偶 nawet nie pami臋ta…
    *
    Noclegi sobie lepiej rozplanuj, w ka偶dym razie rozeznaj si臋 co jest w okolicy gdzie b臋dziesz przebywa艂. Oczywi艣cie bez paniki, bo jaki艣 poziom spontanu trzeba zachowa膰 偶eby by艂o zabawnie. Nie wykluczone, 偶e kto艣 co ciebie do艂膮czy na kt贸rym艣 odcinku (w jego regionie).

Ogl膮dasz 6 post贸w - 1 przez 6 (z 6 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Wyprawa Dooko艂a Polski 2016
Informacje o Tobie: