Turystyka

Uchwyt na telefon/nawigacje do skutera

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ughr ughr 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Markiz95
    Markiz95
    Użytkownik

Czy osobiście używacie jakichś tego typu uchwytów lub znacie jakieś sposoby mocowania telefonu/nawigacji do skutera? Na forum widziałem z bardzo dawna podobny temat ale jedyne mocowanie jakie ktoś polecał to do lusterka. Trochę obawiam się tego rozwiązania sa jakieś inne lepsze?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest na to milion patentów. od samoróbek po kupne.
    pod lusterka, na dekiel pompy hamulcowej, dokręcone zwykłe uchwyty samochodowe, na specjalne pałąki do montażu akcesoriów, na obejmy jeżeli masz na wierzchu rure kierownicy.. itd
    Ja mam własny patent i jest u mnie w galerii. Sobie nawet gniazdo USB dorobiłem zewnętrzne (oryginalne mam w schowku) do ładowania

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Markiz95
    Markiz95
    Użytkownik

Bardzo ciekawy patent ale Ty masz dużo więcej miejsca pod deską rozdzielcza niż w 50’tkach, np Romet 767 i zastanawiam się czy nie ma jakiejś opcji na przyssanie uchwytu do kierownicy? Żeby nie wwiercac się w plastiki i w nie nie ingerować? Myślałem też nad mocowaniem do plastiku nad deską (tej kiljucentymetrowej plastikowej ,,szybki” czy też zaslonki ) ale częściowo zakrywaloby to licznik

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wszelkie przyssawki odpadną od wibracji. Na jednośladzie uchwyt musi być dokręcany

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie