Turystyka

Uchwyt na telefon/nawigacje do skutera

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe ughr ughr 3 lata, 11 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #311295 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Markiz95
    Markiz95
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 62

Czy osobi艣cie u偶ywacie jakich艣 tego typu uchwyt贸w lub znacie jakie艣 sposoby mocowania telefonu/nawigacji do skutera? Na forum widzia艂em z bardzo dawna podobny temat ale jedyne mocowanie jakie kto艣 poleca艂 to do lusterka. Troch臋 obawiam si臋 tego rozwi膮zania sa jakie艣 inne lepsze?

#311298 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 290

jest na to milion patent贸w. od samor贸bek po kupne.
    pod lusterka, na dekiel pompy hamulcowej, dokr臋cone zwyk艂e uchwyty samochodowe, na specjalne pa艂膮ki do monta偶u akcesori贸w, na obejmy je偶eli masz na wierzchu rure kierownicy.. itd
    Ja mam w艂asny patent i jest u mnie w galerii. Sobie nawet gniazdo USB dorobi艂em zewn臋trzne (oryginalne mam w schowku) do 艂adowania

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #311299 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Markiz95
    Markiz95
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 62

Bardzo ciekawy patent ale Ty masz du偶o wi臋cej miejsca pod desk膮 rozdzielcza ni偶 w 50’tkach, np Romet 767 i zastanawiam si臋 czy nie ma jakiej艣 opcji na przyssanie uchwytu do kierownicy? 呕eby nie wwiercac si臋 w plastiki i w nie nie ingerowa膰? My艣la艂em te偶 nad mocowaniem do plastiku nad desk膮 (tej kiljucentymetrowej plastikowej ,,szybki” czy te偶 zaslonki ) ale cz臋艣ciowo zakrywaloby to licznik

#311300 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 290

wszelkie przyssawki odpadn膮 od wibracji. Na jedno艣ladzie uchwyt musi by膰 dokr臋cany

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #311302 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe ughr
    ughr
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 508

Ja sobie kupi艂em teraz taki uchwyt, czekam na dostaw臋: https://pl.aliexpress.com/item/Motocycle-Phone-Holder-With-USB-Charger-360-Degree-Rotation-Mobile-Phone-Holder-for-Electirc-Cars-Motocycle/32672004674.html?spm=2114.13010608.0.52.kz21KB

wcze艣niej mia艂em co艣 takiego ale nawet nie zamontowa艂em, kumpel to u mnie zobaczy艂 i mi to zabra艂 mo偶e i dobrze bo te mocowania nak艂ada艂y si臋 na przyciski w telefonie:
    https://pl.aliexpress.com/item/Universal-12v-X-Grip-Motorcycle-Scooter-Cell-Phone-Cradle-Holder-5V-2-1A-USB-port-Car/32513541607.html?spm=2114.13010608.0.52.BKM5Ye

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Uchwyt na telefon/nawigacje do skutera
Informacje o Tobie: