Turystyka

Tygodniowa wycieczka na skuterach – chętni?

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Qazimodo
    Qazimodo
    Użytkownik

Hmmm. Witam! Jestem tu od godziny 🙂
    Zalogowałem się właśnie po to by dokleić się jakiejś grupy i śmignąć na tydzień skuterem. Bo w grupie raźniej, bezpieczniej i weselej. Jest mi wszystko jedno gdzie. Mazury, Bornholm, Szwecja lub wzdłuż wybrzeża. Od kilku lat dużo biwakuję i znam sporo patentów na tani wypoczynek. Szukam na tym forum chętnych na taki wspólny wypad. Najlepiej w sierpniu na max 7 dni. Czytałem tu o planach Forumowiczów na temat Bornholmu. Bardzo mi to odpowiada ale Pamiętajcie że tam nie można na dziko nocować. A już np w Szwecji tak. Można codzienne rozbijać obozowisko w innym miejscu.
    Do tego łatwość złapania ryby w Szwecji- bardzo redukuje koszty.
    Dostępność wody pitnej z źródeł itd. Cena promu niewiele większa niż na Bornholm. Widoki….. 🙂
    Ja sypiam pod plandeką przy ognisku, cały sprzęt chciałem załadować na skuter.
    PS: mam 34 lata, skuter 50c, 2 dzieci i jestem normalny 🙂
    Mieszkam w 3mieście

—————————–

Ludzie poświęcają zdrowie by zdobyć pieniądze. Potem pieniądze by odzyskać zdrowie. Tak martwią się o swoją przyszłość że nie pamiętają o teraźniejszości. Żyjemy tak jak byśmy nigdy nie mieli umrzeć. A kiedy już umieramy, stwierdzamy że; tak naprawdę to nigdy prawdziwie nie żyliśmy.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Witaj!
    W sierpniu będę miał 5-6 dni wolnego i się wybieram wstępnie w góry (Tatry, Beskid Żywiecki, Sudety) lub ewentualnie na Mazury. Najprawdopodobniej 15-19.08, może + 1 dzień. Noclegi preferowane na dziko.

Szwecja u mnie odpada, bowiem wybieram się za rok-dwa na Nordkapp i Szwecja jest po drodze, więc nie ma sensu dwa razy jeździć 🙂

Router WS 50 2013
    Qazimodo
    Użytkownik

Hej. Madi napisz skąd Jesteś? Bo wyprawa w góry to już przygoda sama w sobie w trasie. Bo ja musiałbym przed cały kraj przejechać 2 razy. Czyli 4 dni by mi odpadły.. No i 50c w górach bardzo słabo sobie radzi.
    Ale mazury, chętnie odwiedzę 😉

No więc ……

—————————–

Ludzie poświęcają zdrowie by zdobyć pieniądze. Potem pieniądze by odzyskać zdrowie. Tak martwią się o swoją przyszłość że nie pamiętają o teraźniejszości. Żyjemy tak jak byśmy nigdy nie mieli umrzeć. A kiedy już umieramy, stwierdzamy że; tak naprawdę to nigdy prawdziwie nie żyliśmy.

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Jestem z pod Warszawy. W czasie majówki objeździłem całe Bieszczady i skuter dawał sobie radę. Góry są piękne dla tego postanowiłem w nie jechać. Mazury to druga opcja, jak bym miał ze 3-4 dni wolnego. Z resztą, wszystko się okaże na początku sierpnia jak będę miał grafik.
    Pozdraw.

PS: Z 3miasta do Zakopca da radę w jeden dzień dojechać, nawet 50-tką 😉 700 km to jakieś 20 h jazdy z postojami.

Router WS 50 2013
    Qazimodo
    Użytkownik

po 20h jazdy będę następnych 20h odsypiał. 🙂
    czyli 2 dni jak nie liczyć. Po za tym chyba nie dał bym rady 20 wysiedzieć na moim odkurzaczu 🙂

—————————–

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Nie no wiem 😉 Sam chyba bym się nie odważył na 20h jazdy…

Router WS 50 2013
    Qazimodo
    Użytkownik

……………..to co mazury?

—————————–

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

jak znajdę dodatkowe 3-4 dni wolne to chętnie.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

A może mazury 20-22.07 ? jeden dzień na dojazd, jeden na małe objechanie i jeden na powrót. Wiem że trochę mało, ale nie mam więcej wolnego.

Router WS 50 2013

kmnj
    Użytkownik

Siema ludziska, widzę że się jakaś impreza na 50tkach szykuje? Quazimodo czy ja dobrze widze, że ty tak jak ja z 3miasta ?? Napisz na meila kmnj@o2.pl to sie może zgadamy na jakis trip 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie