Turystyka

Trasa Katowice - 艢winouj艣cie non stop 634km.

Ten temat zawiera 49 odpowiedzi, ma 12 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe KrzysiekP KrzysiekP 7 lata, 2 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 50 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #128641 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe tombitt
    tombitt
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 169

Jako 偶e rok temu z braku czasu nie uda艂o si臋, teraz reaktywuj臋 troch臋 szalony pomys艂 wyjazdu na 50-ce nad morze do bardzo dobrego Kumpla. Ruszam o 5 rano z Katowic i mam pytanko, czy trasa jest optymalna bo jeszcze nie jest ostatecznie ustalona co do jej przebiegu? http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,28,17.8559000,52.0956000?l=3be010348d283ad7

Obiecuj臋 fotki dla http://www.samotnewilki.cba.pl/

#128656 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe benekpe
    benekpe
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1 620

Roz艂贸偶cie sobie ten wyjazd na dwa dni – inaczej ta wyprawa przekszta艂ci si臋 w koszmar…
    Za dwa tygodnie jedziemy ze znajomymi do Mi臋dzyzdroj贸w (obok 艢winouj艣cia) – my jednak lecimy z Zabrza A4 i na wysoko艣ci Legnicy odbijamy na krajow膮 3 i do ko艅ca nad morze. Te偶 si臋 zastanawiamy nad rozbiciem trasy na dwa dni. Co艣 po drodze pozwiedzamy, odpoczniemy w jakim艣 fajnym miejscu…

A brali艣cie pod uwag臋 drog臋 94 przez Bytom, Toszek, Opole, Brzeg O艂aw臋 i do krajowej 3-ki? Na 3-ce ju偶 prosto nad morze… Fajna sprawdzona trasa. No i godzina wyjazdu. Ja bym wybra艂 si臋 na noc. Mniejszy ruch, ch艂odniej…

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #129030 Odpowied藕
    tombitt
    U偶ytkownik

Benek ja jad臋 solo:) Czemu koszmar? Ja ju偶 nabija艂em dystanse po 300km. i nie by艂o problemu, co prawda z tego co pami臋tam to Madi machn膮艂 prawie 500km. na raz. Jak nie spr贸buj臋 to si臋 nie dowiem, w razie „W” to si臋 gdzie艣 na nocleg zatrzymam:) Co do krajowej 3-ki to przeanalizuj臋 tras臋, cho膰 z tego co pami臋tam tam s膮 jakie艣 ekspres贸wki. Ale dzi臋ki za sugestie.

#129034 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

tombitt kiedy jedziesz ? Ja w nast臋pny pi膮tek (28.06) jad臋 do Poznania na koncert i zastanawiam si臋 czy by sobie tego wyjazdu nie przed艂u偶y膰 i nie skoczy膰 nad morze i na Mazury.

PS: Machn膮艂em dok艂adnie 500 km. 馃槈

Router WS 50 2013
    #129035 Odpowied藕
    tombitt
    U偶ytkownik

Witaj Madi! Jad臋 29 czerwca bo ma by膰 艂adna pogoda:) Nie b臋dzie upa艂u no i ma nie pada膰:) Zabieram pasek, 艣wiec臋 i blokad臋. My艣l臋 偶e taki zestaw wystarczy:) Musz臋 jeszcze dopracowa膰 map臋, 偶eby si臋 nie w艂adowa膰 na ekspres贸wk臋:)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #129037 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik

S艂uchaj mam dobry pomys艂 馃檪 Ja jad臋 28-go do Poznania. Po koncercie nocuj臋 gdzie艣 pod Poznaniem. Po noclegu b臋dzie 29 馃檪 wi臋c mo偶e bym poczeka艂 na Ciebie i pojecha艂 z Tob膮 do 艢winouj艣cia ?

Router WS 50 2013
    #129038 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe R2_D2
    R2_D2
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 582

qna,……. 偶ycz臋 powodzenia i szeroko艣ci.
    ps. ja pi偶dzikem bym w tak膮 tras臋 si臋 nie wybra艂.
    daj zna膰 jak zajedziesz. Hej….

Pe艂got it’s the best….!
    #129039 Odpowied藕
    tombitt
    U偶ytkownik

No to jedziemy:) To si臋 nazywa spontan!!! B臋dzie takie MA艁E Spotkanie Grupy 艢l膮skiej i Mazowieckiej:)) Bo na to g艂贸wne to jad臋 obowi膮zkowo:)

#129041 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik

By艣my si臋 spotkali w Pniewach. Ja rano bym pojecha艂 do Wolsztyna zobaczy膰 parowozowni臋. Ty pewnie do Pniew b臋dziesz jecha艂 jakie艣 8 godzi (tak mniej wi臋cej). Co艣 wi臋cej si臋 pomy艣li po weekendzie, ja ca艂y weekend pracuj臋, w poniedzia艂ek b臋d臋 szuka艂 spawacza, 偶eby mi pospawa艂 baga偶nik i pomy艣l臋 nad tras膮 dojazdow膮 do Poznania i dalsz膮 tras膮 ze 艢winouj艣cia.

Router WS 50 2013
    #129043 Odpowied藕
    tombitt
    U偶ytkownik

Jad臋 przez Pniewy wi臋c pasuje. Jak dobrze p贸jdzie to ko艂o 13-14 si臋 spotkamy:)

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 50 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Trasa Katowice - 艢winouj艣cie non stop 634km.
Informacje o Tobie: