Turystyka

Szczyrk – Salmopol niedziela

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe andrzej2465 andrzej2465 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe andrzej2465
    andrzej2465
    Użytkownik

A ze jutro ma byc pogoda super , to jest chęc posmigania i pytanko kto jest chetny zaliczyc szczyrk wyjazd planuje na 100% ok.9.00h. – powrot wieczorem , tam lece drogą nr.81 Katowice-Zory-Skoczow odpoczynek na salmopolu a jak bedzie duza frekfencja mozna zrobic grila turystycznego, jesli nikt nie leci ja i tak smigam !

andrzej2465
    Użytkownik

własnie wrociłem z małego smigania bylismy w Czerwionka- Leszczyny trasa A1 na super kawie potem przez Orzesze na Chudow i do domu drogą nr.25 .jest paskudna lepiej sie jedzie A1 -tak teraz do tematu skoro nie ma chetnych na jutrzejsze smiganie temat zamykam szkoda bo bedzie pogoda piekna, szerokosci…

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

A ja dziś byłem z kolegą Karbonem z forum w Żywcu, Istebnej, Wiśle i Ustroniu. A przez Salmopol jechaliśmy rok temu 🙂

Router WS 50 2013
    andrzej2465
    Użytkownik

moze sie kiedys tam spotkamy

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie