Turystyka

Skutermaniacy z Trójmiasta!

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mancur mancur 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

Sezon w pełni, a ja z żonką nie wiele zwiedziłem. Podpowiedzcie gdzie warto wybrać się na skuterową wycieczkę. Brakuje mi pomysłów, a jeżdżenie po mieście mam zapewnione codziennie: do pracy i z powrotem.
    Zaliczone mamy już:
    Malbork
    Frombork
    Łebę
    Gniew
    Władysławowo
    Puck
    Mirachowo – Strysza Buda.

Może wymyślicie, lub znacie jakieś fajne miejsca.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    Zdjęcie profilowe MeD
    MeD
    Użytkownik

A ile macie czasu na kolejne wycieczki? Jednodniowe trasy sobie życzsz czy dłuższe? Coś się zaraz wymyśli;)

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    statorable
    Użytkownik

Myślałem raczej o jednodniowych wypadach w ciekawe miejsca. Nie sama jazda dla jazdy, lecz jakieś miejsce warte zobaczenia, okraszone skuterową podróżą.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    Zdjęcie profilowe MeD
    MeD
    Użytkownik

Z najbliższych okolic to polecam wjechać na górny Sopot – leśna polana, borodziej. Na Leśnej Polanie można pośmigać na nie mechanicznych a całkiem żywych koniach, skuter spokojnie możecie zostawić w okolicy i połazić po lesie zahaczając Borodzieja. Jak dacie radę radę zrobić sporo kilometrów to fokarium na Helu:) Póki jest jeszcze pogoda to można do Warzna nad Tuchomskie wyskoczyć? W Kościerzynie muzeum kolejnictwa zaprasza (z dużymi starymi ciuchciami;)) we Wdzydzach macie Park kaszubski – też fajna sprawa. Mogę tak długo bo lubię Pomorze. Coś jest ok? Czy raczej inne atrakcje Cię interesują?:)

statorable
    Użytkownik

no, no , super! dzięki za podpowiedź. Właśnie pomyślałem o Helu. W Kościerzynie byłem samochodem, ale warto obskoczyć trasę skuterkami.
    Poszperam w necie o Warznie i Wdzydzach.
    Dzięki wielkie i czekam na następne propozycje.
    Pozdro z Gdańska!

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

kmnj
    Użytkownik

Siema skuteromaniacy 3miejscy… zbieram lub szukam wariatów do wspólnych wypadów krótkich i tych dłuższych 🙂 piszcie na kmnj@o2.pl pozdrawiam

Zdjęcie profilowe mancur
    mancur
    Użytkownik

Latem latam po żuławach Krynica Stegna Sztutowo piękne widoki dużo wody:) i co najważniejsze dużo fajnych obiektów do zwiedzania

Zdjęcie profilowe mancur
    mancur
    Użytkownik

a I zapomniałem W Dunajkach magiczne kręgi warte uwagi oraz piękne jezioro pomijając fajna trasę w końcowym etapie przez las zdala od cywilizacji:)

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie