Turystyka

ŚGM - Koszęcin 1-2 czerwca

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    WODZU
    Użytkownik

Witam.
    Panie i Panowie Śląska Grupa Motorowerowa planuje wypad na dwudniowe spotkanie integracyjne do Koszęcina.

Wyjazd 1 czerwca (sobota) 12.00 (UM Bytom), powrót 2 czerwca. Nocleg – namioty.

Proszę wpisywać komentarze, propozycje oraz akces 🙂

Dziadek100
    Użytkownik

Terminowo by mi nawet pasowało,ale ta pogoda znowu zapowiada się deszczowo.Ale wstepnie zgłaszam swój udział.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Bosmal
    Uczestnik

Tak jestem za lecimy

WODZU
    Użytkownik

Pogoda musi być 🙂

Fajnie będzie 🙂 Szykuje się strzyżenie brody Bestii 🙂

dzokej
    Użytkownik

O tak ja proponuje opalić:) będzie szybciej i taniej :))

Mario1
    Użytkownik

jak wystraszycie chłopaka to się scykorzy i nie pojedzie – ale golenie i tak go czeka – głowy

Mario1
    Użytkownik

ok jest Koszęcin – a dokładniej ( jakiś punkt ) na mapie – czy w lesie ? :-))

Andrzej_J
    Użytkownik

Witam:)ja jestem chętny na wyjazd do Koszęcina:)

Andrzej_J
    Użytkownik

Namiocik mam śpiworek jest:):):D:D

Andrzej_J
    Użytkownik

Ja bym czekał na was w Tarnowskich Górach na stacji benzynowej koło Macdonalda:):):D

Mario1
    Użytkownik

więc Panowie zróbmy tak ( obgadane z Damianem ) jedziemy w sob. z pełnym wyposażeniem na noc ale jak by pogoda na miejscu spłatała nam figle to wracamy wieczorkiem – czyli wypad jedno-dniowy – co wy na to ?

KrzysiekP
    Użytkownik

Mario ja tez jestem za taka opcją. Jesli temperatura bedzie ponizej 10stopni pod wieczor to nie ma sensu zostawac na noc a wrecz przeciwnie mozna by wrocic z tamtad baaaaardzoooooo poznym wieczorem tzn nawet w nocy

dzokej
    Użytkownik

Ok Panowie to podsumowanie gdzie zbiórka i o której godzinie?

WODZU
    Użytkownik

To ja napiszę tak 🙂 W sobotę pracuję. Miałem dojechać koło 17 do Koszęcina ale widzę niezdecydowanie wśród chętnych. Jako że będę wyje… po robocie to miałem zamiar dojechać, rozłożyć namiot, napić się i odpocząć.

Także zdecydujcie się bo jak dojadę i się dowiem że mam wracać za 3 h do domu to się wq…wię. Aha – Krzyś – nie interesuje mnie wracanie w nocy 🙂

Na grill w deszczu chcą jechać, pogodzie zrobić psikusa a 10 stopni w nocy się boją…. Troszku zdecydowania i jaj Panowie. 🙂

dzokej
    Użytkownik

To wodzu o której byś tak leciał? Ja osobiście nie wiem jeszcze czy zostanę na noc z moją ale będę na pewno. Jak przyjdzie nam wracać to tak około 22:00.

WODZU
    Użytkownik

To nie będę leciał – za ciężką sobotę będę miał w robocie..

dzokej
    Użytkownik

Rozumiem spoko.

Mario1
    Użytkownik

ja ogólnie jestem nastawiony na zostanie , ale jak będzie lało to jak chcecie rozłożyć namioty w deszczu a potem je składać – zgniją w worku expresowo ,

CEFA
    Użytkownik

siema wszystkim
    tym razem jestem od srody w doma i wracam do roboty w niedziela o 17
    jezeli pogoda nie zrobi kolo zyci to jada tyle ze raczej bez spania
    oczywiscie moze sie to zmienic jezeli browarki dadza rade

pozdrawiam

Mario1
    Użytkownik
    Mario1
    Użytkownik

Panowie warto to odświeżyć – to jak z tym wyjazdem – tak jak pierwszy post WODZA ?

ja jestem na tak – kto dalej

R2_D2
    Uczestnik

Ja nie…. praca

Mario1
    Użytkownik

R2_D2 napisał:

Ja nie…. praca

bez jaj WODZU też pracuje i powiedział że na 17 przyjedzie , nie możesz razem z nim dojechać ?

R2_D2
    Uczestnik

Nie, pracuje do 6 rano w niedziele. Przyjadę do domu około 9 rano w niedzielę…. i spać.

Mario1
    Użytkownik

no to ci współczuje , mam tylko nadzieję że więcej nas pojedzie i znów foto i filmik , a propo filmiku – dzokej jak tam filmik z grilla u besti – tam moja miska po wuszcie została :-))

dzokej
    Użytkownik

Spoko filmik będzie niebawem tylko na razie brak wolnego czasu. Może przez weekend uda mi się coś klecić

OstRy
    Użytkownik

No panowie jo jada to oczywiste 😀

OstRy
    Użytkownik

Podwojny post…

Mario1
    Użytkownik

panowie Damian godał że tam też są kampingi i dziś jeszcze zadzwoni i się dowie , jak tak to nie trza namiotów brać a i w razie deszczu jesteśmy spokojni – ale to wsio już na miejscu będziemy wiedzieli czy jest plac i czy zostajemy – więc podbijam pytanie kto jedzie , z kąd ruszamy i o kerej ?

OstRy
    Użytkownik

Hmm ja ruszam od ciebie spod balkonu Mario , jak zawsze 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button