Turystyka

Sakwy, torby uniwersalne Benelli TNT 125

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe recon19J20
    recon19J20
    Użytkownik

Witam, zastanawiam się nad zakupem jakiejś torby/sakw pod Benelli TNT 125, niestety motocykl jest nowy i nie ma nic dedykowanego, a ja nie znam się na tyle by wiedzieć co będzie pasowało do mojego Benelli. Chciałem początkowo kupić stelaż pod kufer, niestety chyba nie ma takiego który by pasował. Także muszę kupić coś innego uniwersalnego co da się zamocować w moim TNT. Mam gorącą prośbę by ktoś wytłumaczył mi na co zwrócić uwagę przy wyborze torby/sakwy, każdą da się zamocować w moim motocyklu? A jeśli ktoś rzuci konkretnym modelem który będzie pasował będzie jeszcze lepiej, z góry dzięki pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przy takim kształcie zadupka i niewielkich rozmiarach to chyba tylko plecak na plecy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie