Turystyka

Sakwy, torby uniwersalne Benelli TNT 125

Ten temat zawiera 1 odpowied藕, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 4 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #644082 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe recon19J20
    recon19J20
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

Witam, zastanawiam si臋 nad zakupem jakiej艣 torby/sakw pod Benelli TNT 125, niestety motocykl jest nowy i nie ma nic dedykowanego, a ja nie znam si臋 na tyle by wiedzie膰 co b臋dzie pasowa艂o do mojego Benelli. Chcia艂em pocz膮tkowo kupi膰 stela偶 pod kufer, niestety chyba nie ma takiego kt贸ry by pasowa艂. Tak偶e musz臋 kupi膰 co艣 innego uniwersalnego co da si臋 zamocowa膰 w moim TNT. Mam gor膮c膮 pro艣b臋 by kto艣 wyt艂umaczy艂 mi na co zwr贸ci膰 uwag臋 przy wyborze torby/sakwy, ka偶d膮 da si臋 zamocowa膰 w moim motocyklu? A je艣li kto艣 rzuci konkretnym modelem kt贸ry b臋dzie pasowa艂 b臋dzie jeszcze lepiej, z g贸ry dzi臋ki pozdrawiam.

#644083 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 661

przy takim kszta艂cie zadupka i niewielkich rozmiarach to chyba tylko plecak na plecy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Sakwy, torby uniwersalne Benelli TNT 125
Informacje o Tobie: