Turystyka

Objazdówka wybrzeża-wakacje 2012

Wyświetlanie 15 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
      HugoBoss
      Uczestnik

Planuje taką wycieczkę w przyszłym roku w wakacje. Łączna długość trasy z dojazdem i powrotem około 1600km. Czas około tygodnia. Spanie w namiocie jeśli zakupię do tego czasu. Pisze się ktoś?

http://g.co/maps/dgrfy

madi
      Uczestnik

No, w końcu ciekawe pomysły 😀

Wstępnie się piszę.

Namiot – spanie na dziko tak ? bo po co płacić za pola namiotowe

PS: Ze Stegny można jechać jeszcze do Piasek – zobacz na mapę – zmodyfikowany punkt C:

http://g.co/maps/qms8b

Z dojazdem i powrotem – 1700 km

http://g.co/maps/d848d

Anonim
      Nieaktywny

wycieczka – czemy by nie ? sprawa warta przemyślenia , popieram inicjatywę. Jakby co jakieś namioty u mnie się znajdą.

sziferkaja
      Użytkownik

Nie ma jak wycieczki wakacyjne :). Byłam w tym roku i nic ciekawszego naprawdę 🙂 Tak pozatym chciałabym polecic stronę: [WYMODEROWANO – MichałWujak] bardzo ciekawa i emocjonująca strona o życiu po śmierci, samej śmierci. Naprawdę mocno polecam

madi
      Uczestnik

jakoś nie mam ochoty odwiedzać tej strony 😉

Ja namiot mam, dobrze by było gdyby każdy uczestnik miał swój bo trzeba jeszcze zmieścić sakwy itp.

Po drodze można o jeziora na mazurach zachaczyć a wracając o np. Borne Sulinowo, Bydgoszcz, Toruń, Płoch, Sochaczew

majker_skuterowo
      Użytkownik

pomysł konkretny. mnie też korci, aby właśnie coś podobnego zaplanować na przyszłe wakacje.
      zastanawia mnie tylko jak się trzeba spakować na taką tygodniową wycieczkę (jak opakować skuter) 🙂
      jedyną lipą może być jak zwykle pogoda i zaporowe ceny we wszystkich bardziej obleganych mieścinach turystycznych (np. kempingi na Helu). ale przy szczegółowym planie, lub jak to się modnie z angielska mówi – research’u, można sobie z tymi kwestiami poradzić.

madi
      Uczestnik

kufer + sakwy lub duzy plecak turystyczny no i do tego schowek pod kanapą. a nocować można na dziko za darmo 🙂 Helkamp (pole namiotowe na Helu) w tym sezonie za nocleg 17 zl jak dobrze pamietam

MichalWujak
      Użytkownik

Ciekawy pomysł no i dosyć spora trasa. Ja może w końcu w przyszłym roku odwiedzę morze tym bardziej, że mam do niego tylko 225km ;).

madi
      Uczestnik

Ostatnio zrobiłem wstępną kalkulację kosztów dla tej wyprawy i wyszło około 600 zł na osobę przy założeniach: 1800 km, 7 dni, noclegi na kempingach.

Mam też pomysł dodatkowy do tej wyprawy, ale napiszę o tym w swoim czasie 🙂

guliwer55
      Użytkownik

No Panowie widzę że macie dobre plany na wypad tylko że ja to bym musiał odwrotnie bo mieszkam nad morzem

statorable
      Uczestnik

troszkę odkopując….
      Sprawdzaliście może trasę Wawa – Gdańsk, ewentualnie Gdańsk – Wawa?
      Jechałem tą trasą nie dawno samochodem, i tak sobie myślałem, że jeszcze nie tak dawno nie byłoby problemu, ale w obecnej chwili jest tyle nowych kawałków tej trasy oznaczonych jako „S7”, że przejazd dawną siódemką jest nie realny i trzeba byłoby obmyślić jakiś inny plan podróży…
      Tylko którędy?

madi
      Uczestnik

Wiadomo że nie główną szosą tylko jakimiś bocznymi drogami, to akurat jest najmniejszy problem 🙂
      dwie opcje dojazdu z Wawy do Gdańska:
      1) przez mazury
      2) przez kujawy

guliwer55
      Użytkownik

Myślałem że odwiedzicie wybrzeże gdzieś w moich stronach Ustka ,Łeba była by okaz się spotkać zapoznać ,wypić flaszkę .

ulka3021
      Użytkownik

Jeśli to aktualne to chętnie bym dołączyła ale nie do końca trasy ale tak do Gdańska bym wam towarzyszyła 🙂 jeśli oczywiście termin podpasuje 🙂

madi
      Uczestnik

Nie wiadomo czy cokolwiek z tego wyjdzie, pomysłodawca milczy a tak to chętnych nie widać…

Maniek_smolarek
      Użytkownik

Super pomysl, mozna albo atakowac wybrzeze cale albo objechac mazury do okola i odwiedzic najpiekniejsze jeziora.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button